Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]PS3 vs PC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: [Zamknięty]PS3 vs PC (/Temat-Zamkniety-PS3-vs-PC-42952)

Strony: 1 2 3 4


RE: PS3 vs PC - Youtuber - 13-09-2011 16:13

Bolt ja mam 3 TV w domu:
51 cale, 32 cale i jeden CRT u siebie w pokoju.
Tylko że zamierzam ją chyba do monitora podłączyć bo jak kupię laptopa to PC nie będę prawię włączał więc monitor nowy jest z HDMI i szkoda żeby się marnował.


RE: PS3 vs PC - Bolt - 13-09-2011 16:26

to świetnie Smile To kupuj ps3


RE: PS3 vs PC - Youtuber - 13-09-2011 16:28

Jeszcze mam pytanie jak kupię w PL PS3 to pada, kierownicę czy coś to mogę kupić w USA i będzie działać?

I co sądzicie o laptopie: http://allegro.pl/gracz-acer-7750-17-i5-2410m-6g-750g-hd6850-1g-bon-i1812789595.html


RE: PS3 vs PC - Morfit - 13-09-2011 17:15

(13-09-2011 07:28)DDK napisał(a):  Oczywiście można i złożyć za 1,5-2k ale co z tego ? Za rok będą nowe gry i nie pójdą już.

Mój PC został złożony w 2008 roku i do dnia dzisiejszego nie napotkałem gry, która by mi nie poszła. A procesor taki jaki mam można sprawić za 50zł.

@TOPIC: Tak będzie działać.


RE: PS3 vs PC - mikolaj90 - 13-09-2011 17:35

Na full w najnowsze nie pójdzie ale na małych, średnich wymaganiach tak a potem będzie trzeba coraz lepsze części kupować.


RE: PS3 vs PC - Bolt - 13-09-2011 20:02

ale przy bf3 juz na srednich detalach bedziesz jechal jak dobrze pojdzie morfit.. Co do lapka to jestem na telefonie i nie wejde ale na allegro jak pisza dla gracza to jest to zazwyczaj chlamBig Grin


RE: PS3 vs PC - Parada - 14-09-2011 15:49

(13-09-2011 13:07)Bolt napisał(a):  Parada widzę że nie w temacie. CS wychodzi na Ps3 w bardzo niedalekiej przyszłości Smile a na pc nie zagrasz w najlepsze exclusive'y które są na ps3, jak Uncharted, Killzone, Gran Turismo czy chociażby God Of War Smile Ps3 na pewno nie pokaże tego co PC za 3k (co pokazuje różnica w wersji konsolowej i pc'towej Battlefielda 3) ale różnica duża nie będzie. Bierz Ps3 i lapka. A spytam też jaki masz tv? Bo jak crt to może lepiej zainwestować w TV?

Mówisz o CS:GO ? Tak wiem, że będzie na PS3 i na Xboxa, z czego gracze z PS3 i PC będą mogli grać razem, a posiadacze Xbox'a niestety tylko ze sobą. Czytałem pewien test na temat funkcjonalności Pada a Myszki w różnych FPS'ach. Jeden doświadczony gracz PS3 vs przeciętny gracz PC, za pomocą Myszki, po dłuższych testach mimo wszystkiego wygrywał gracz z myszką, więc gracze z PS3 będą mieli ciężko z nowym CS'em Jerk

Cytat:Laptop i PS3 najlepsze. Na PS3 się nie martwisz, że coś nie pójdzie a PC żeby ładnie chodził trzeba wydać ~3k. Oczywiście można i złożyć za 1,5-2k ale co z tego ? Za rok będą nowe gry i nie pójdą już. PC nie jest rewelacją. Wiadomo, lepiej gry wyglądają ale nie na długi czas. PS3 + lapek i jedziesz.

Nie powiedziałbym, że wyjdzie gra za rok i już nie pójdzie. Mam sprzęt za 2,5 k, który ma już kilka miesięcy i uwierz mi, że nie mam problemów z nowszymi grami, nawet Metro 2033 chodzi płynnie przy Wyższych ustawieniach z DX10,11. Nawet jeżeli miałbym wymieniać jakieś nowsze części to na pewno za kilka lat bardzo stanieją i nie będzie praktycznie żadnych strat pod tym względem.

Jedynie zgodzę się z Boltem, że na PC nie ma jednej fajnej serii gier... God of War, ale co do częśći 1,2 i 2 z PSP to nie problem pobrać emulator PS2 czy PSP i można pograć we wszystkie części poza 3-ką.

I gracze PC-ta i Gracze PS3 mają swoje gry, które nie może pograć jedna ze stron. Ja osobiście polecam ci jednak złożenie porządnego PC-ta, nawet za 1,5k-2k zł możesz już złożyć porządną maszynkę do grania, a nawet nie tylko. Na takim laptopie np, renderowanie filmów dosyć długo zajmuję, z PC-tem gdzie masz 4-rdzeniowy procesor długo to nie będzie trwało.

Wybór należy do ciebie
Pozdro


RE: PS3 vs PC - Bolt - 14-09-2011 17:13

ale bylo cos ze bedzie mozna podlaczyc myszke do ps3 - nie rozumiem wtedy sensu wydawania gry na ps3 ale nie bardzo mnie to obchodzi


RE: PS3 vs PC - Parada - 14-09-2011 17:21

(14-09-2011 17:13)Bolt napisał(a):  ale bylo cos ze bedzie mozna podlaczyc myszke do ps3 - nie rozumiem wtedy sensu wydawania gry na ps3 ale nie bardzo mnie to obchodzi

Można podobno też klawiaturę podłączyć, ale nie mogę sobie jakoś to wyobrazić w przypadku PS3


RE: PS3 vs PC - Youtuber - 14-09-2011 17:23

Ta klawiature można ale to dobre do neta jest a nie do gier bo mało to obsługuje.
Ale coś jak przeczytałem jaki będzie Windows 8 mnie do PC ciągnie bo jak będzie XBOX Live.