Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]PS3 vs PC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: [Zamknięty]PS3 vs PC (/Temat-Zamkniety-PS3-vs-PC-42952)

Strony: 1 2 3 4


RE: PS3 vs PC - Youtuber - 12-09-2011 20:26

http://allegro.pl/notebook-acer-aspire-15-6-5750g-gratis-gra-i1807778418.html Co sądzicie o tym laptopie?


RE: PS3 vs PC - Greed - 12-09-2011 20:29

Jak dla mnie całkiem przyzwoity.


RE: PS3 vs PC - MareKSG - 12-09-2011 20:43

Jeżeli masz możliwość kupna laptopa i PS3 to git majonez. Ja akurat kupiłbym PC, bo na PS3 raczej bym już nie grał (nie chciało mi się) a do laptopów jakoś nie jestem przekonany ale gdybym był na Twoim miejscu pewnie brałbym lapka i PS3.


RE: PS3 vs PC - Youtuber - 12-09-2011 20:47

No właśnie wolę jak już co PS3 i lapka bo mogę z lapkiem iść przed dom czy coś a PC nie da się przenosić przed dom


RE: PS3 vs PC - Parada - 12-09-2011 22:00

Bierz PC-ta, na Konsoli nie pograsz w dużą ilość fajnych gierek, głownie multiplayer (np Team Fortress 2, Counter Strike i wiele innych). Popytaj się kogoś kto zna się na informatyce, żeby ci dobrał odpowiednie części, jeżeli byś chciał kupić PC-ta.


RE: PS3 vs PC - Youtuber - 12-09-2011 22:06

Parada ale wiesz jak bym chciał z bratem w jakiś wyścig zagrać to lepiej na Padzie PS3 niż klawiaturze klawiszami WASD


RE: PS3 vs PC - Parada - 12-09-2011 22:08

(12-09-2011 22:06)Youtuber napisał(a):  Parada ale wiesz jak bym chciał z bratem w jakiś wyścig zagrać to lepiej na Padzie PS3 niż klawiaturze klawiszami WASD

Zawsze pozostaje kupno kierownicy


RE: PS3 vs PC - Satan - 13-09-2011 06:21

PS3 + Laptop ! Najlepsze rozwiązanie ! Kupujesz PS3 i masz spokój ! Następna generacja konsol będzie za kilka lat dopiero więc zdążysz się nagrać Big Grin Tak jak napisał Marello dużym plusem PS3 jest brak instalacji gry, wkładasz płytkę i działa. Również nie będziesz mieć problemów z odpaleniem gry "bo ramu jest o 1mb za mało" Tongue Gry wcale nie są drogie, używane klasyki kosztują jak normalne gry na PC. A jak już musisz coś zrobić na PC np. prezentację do szkoły to masz laptopa ;P Sam przymierzam się do kupna PS3 Tongue


RE: PS3 vs PC - DDK - 13-09-2011 07:28

Laptop i PS3 najlepsze. Na PS3 się nie martwisz, że coś nie pójdzie a PC żeby ładnie chodził trzeba wydać ~3k. Oczywiście można i złożyć za 1,5-2k ale co z tego ? Za rok będą nowe gry i nie pójdą już. PC nie jest rewelacją. Wiadomo, lepiej gry wyglądają ale nie na długi czas. PS3 + lapek i jedziesz.


RE: PS3 vs PC - Bolt - 13-09-2011 13:07

Parada widzę że nie w temacie. CS wychodzi na Ps3 w bardzo niedalekiej przyszłości Smile a na pc nie zagrasz w najlepsze exclusive'y które są na ps3, jak Uncharted, Killzone, Gran Turismo czy chociażby God Of War Smile Ps3 na pewno nie pokaże tego co PC za 3k (co pokazuje różnica w wersji konsolowej i pc'towej Battlefielda 3) ale różnica duża nie będzie. Bierz Ps3 i lapka. A spytam też jaki masz tv? Bo jak crt to może lepiej zainwestować w TV?