Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api (/Temat-BOT-YT-Youtube-Tool-Najtanszy-Bot-Api-42946)

Strony: 1 2 3 4


[BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - polak23 - 12-09-2011 17:55

Witam,

Chciałbym przedstawić mój bot do YouTube działający na API [Oprócz funkcji MakeViews].
Program wymaga .NET Framework w wersji najnowszej.


Co potrafi program?
[✔]Kciuki w Góre/Kciuki w Dół
[✔]Komentarze
[✔]Subskrypcje
[✔]Flagowanie
[✔]Favorite
[✔]Auto-Update!
[✔]Omija niedziałające konta
[✔]MultiURL
[✔]Licencja na 1 PC
[✔]Mass-Uploader [wrzucanie masowo filmu na kilka kont YouTube]
[✔]VideoChecker [Funkcja Sprawdza czy Filmy istnieją]
[✔]MakeViews [Nabijanie wyświetleń]
[✔]AccountChecker [Sprawdź czy twoje konta działają]
[✔]VideoGrabber
[✔]CommentGrabber
[✔]CommentRater

Szybkość
Program działa z prędkością do 4lajków/sekundę.


Opinie

Cytat:Kupiłem, i nie żałuje. Serdecznie polecam, bot jest wyśmienity i ta cena? Genialna- Bot daje w 10 sekund 5 komentarzy i 5 like co daje nam łącznie 100 komentarzy + 100 kciuków w troszkę ponad 1 minutę! Bot spisuje się genialnie. Zapraszam wszystkich chętnych do kupna, na pewno nie pożałujecie a oferta jest wyśmienita, śpieszcie się bo nie wiadomo czy autor nie przewidział limitowanej edycji . Dodatkowo jeżeli macie jakikolwiek problem autor bota wszystko wam wyjaśni, miła obsługa, pełen profesjonalizm nie to co w przypadku innych sprzedających, którzy dają Ci bota i mają za przeproszeniem "w d*pie". ~egon




Cytat:Bot jak na razie spisuje się super ! Na początku miałem problemy z mass uploadem, ale znalazłem sposób. Jako, że ta opcja jest jeszcze w testach to można to wybaczyć
Śmiało mogę polecić ten program !
Jedyne czego mi jeszcze brakuje to kreator kont ~spyrek



Cytat:Polecam bot Gogusia. Kupiłem i nie żałuję wydanej kasy. Działa bardzo szybko i nie zacina się. W łatwy sposób można wypromować swoje filmy na yt. ~Bogumił

1. Nazwa programu : YouTube Tool by gogus
2. Przeznaczenie : Bot YouTube
3. Cena : 15$ [bez flagowania], 16$ [z flagowaniem]
4. Opis : Napisałem Wyżej
5. Sposób płatności i wysyłki : PayPal, ew. Konto Bankowe

Program można kupić już teraz
KONTAKT GG : 8662718 [CZĘSTO NIEWIDOCZNY, pisz nawet jak jestem niedostępny]


http://www.youtube.com/16gogus - Filmy dot. programu

Możecie także przedstawiać tutaj swoje propozycje, które jak najlepiej pomogłyby wam zarabiać na metodzie YouTube.

Proszę nie pisać na pw!


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - Egon - 12-09-2011 19:17

Kupiłem, i nie żałuje. Serdecznie polecam, bot jest wyśmienity i ta cena? Genialna- Bot daje w 20 sekund 5 komentarzy i 5 like co daje nam łącznie 100 komentarzy + 100 kciuków w troszkę ponad 5 minut! Bot spisuje się genialnie. Zapraszam wszystkich chętnych do kupna, na pewno nie pożałujecie a oferta jest wyśmienita, śpieszcie się bo nie wiadomo czy autor nie przewidział limitowanej edycji Smile. Dodatkowo jeżeli macie jakikolwiek problem autor bota wszystko wam wyjaśni, miła obsługa, pełen profesjonalizm nie to co w przypadku innych sprzedających, którzy dają Ci bota i mają za przeproszeniem "w dupie".


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - Spyrek - 12-09-2011 20:07

Bot jak na razie spisuje się super ! Na początku miałem problemy z mass uploadem, ale znalazłem sposób. Jako, że ta opcja jest jeszcze w testach to można to wybaczyć Wink
Śmiało mogę polecić ten program !
Jedyne czego mi jeszcze brakuje to kreator kont Wink


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - polak23 - 12-09-2011 20:42

Aktualizacja: Dodany Video Checker
[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=q-AxHU1ybn8[/my-youtube]


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - polak23 - 17-09-2011 23:50

Funkcje MakeViews i Account Checker już dostępne


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - michal2612 - 17-09-2011 23:53

Będzie kiedyś opcja "automatyczne ocenianie komentarzy ?


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - n1dor - 18-09-2011 08:06

Ja mam pytanie i prośbę, czy program mógłby ocenić ktos zaufany z forum czy naprawdę jest taki dobry i wyśmienity bo bym z checia go zakupił.


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - Yanke$ - 18-09-2011 12:02

Mogę się podjąć recenzji.


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - ziom12368 - 18-09-2011 12:36

Ja też moge zrecęzowac


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - Youtuber - 18-09-2011 12:40

(18-09-2011 08:06)n1dor napisał(a):  Ja mam pytanie i prośbę, czy program mógłby ocenić ktos zaufany z forum czy naprawdę jest taki dobry i wyśmienity bo bym z checia go zakupił.

(18-09-2011 12:36)ziom12368 napisał(a):  Ja też moge zrecęzowac
Kolega prosi kogoś zaufanego