Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pożegnanie Spartakusa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Pożegnanie Spartakusa (/Temat-Pozegnanie-Spartakusa-42930)



Pożegnanie Spartakusa - Roben - 12-09-2011 14:47

11 września zmarł odtwórca tytułowej roli w serialu "Spartakus: Krew i piach", Andy Whitfield. Miał 39 lat.
[Obrazek: 0000XZAMVVR6LJUO-C303.jpg]
Andy Whitfield od 18 miesięcy zmagał się z rakiem.

Przypomnijmy, że u Whitfielda - podczas rutynowego badania na początku 2010 roku - odkryto nowotwór, chłoniaka nieziarniczego. Choroba została zdiagnozowana dosyć wcześnie i wydawało się, że po leczeniu, które natychmiast podjęto, aktor pokonał chorobę.

Z powodu leczenia musiał zrezygnować z występu w drugim sezonie "Spartakusa". Producenci zdecydowali się więc zrealizować prequel "Krwi i piachu", opowiadający o wydarzeniach sprzed przybycia tytułowego gladiatora na rzymskie ziemie.

Wszyscy liczyli, że w tym czasie Whitfield wygra walkę o swoje zdrowie i będzie mógł ponownie wcielić się w Spartakusa.
Niestety tak się nie stało. W maju 2010 roku ogłoszono, że aktor wraca na plan. Jednak po kilku miesiącach choroba wróciła. W kontynuacji "Krwi i piachu" nie zobaczymy tego aktora.
- Z powodu nawrotu nowotworu muszę opuścić obsadę - ogłosił Whitfield we wrześniu 2010 roku, podczas zdjęć do drugiego sezonu "Spartakusa"
Andy Whitfield zmarł w Sydney, 11 września.
W oświadczeniu wydanym przez jego agenta i żonę, Vashti czytamy, że "odszedł słonecznego poranka, w ramionach żony".
"Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem naszego przyjaciela i kolegi, Andy'ego Whitfielda" - powiedział Chris Albrecht, szef stacji Starz - producenta "Spartakusa".
"Mieliśmy to szczęście, że mogliśmy pracować z Andym przy 'Spartakusie' i dowiedzieliśmy się, że człowiek, który grał wojownika na ekranie, okazał się także wojownikiem w swoim prywatnym życiu" - dodał Albrecht.

[Obrazek: 0000XZB341QO962V-C303.jpg]


RE: Pożegnanie Spartakusa - Greed - 12-09-2011 14:51

Szkoda gościa ale powiem szczerze że go nie kojarzę.


RE: Pożegnanie Spartakusa - Morgoth2 - 12-09-2011 14:53

Bardzo mi przykro Sad


RE: Pożegnanie Spartakusa - goblin21 - 12-09-2011 14:57

(12-09-2011 14:51)Greed napisał(a):  Szkoda gościa ale powiem szczerze że go nie kojarzę.

Jako aktor pojawił się w niewielu produkcjach. Może dlatego go nie widziałeś.

Filmy
2009: Klinika (The Clinic) jako Cameron
2007: Gabriel jako Gabriel

Seriale
2010: Spartakus: Krew i piach (Spartacus: Blood and Sand) jako Spartakus
2008: Chata pełna Rafterów (Packed to the Rafters) jako Nick Leigh (gościnnie)
2001-2009: Córki McLeoda (McLeod's Daughters) jako Brett Samuels (gościnnie)


Bardzo niedobrze ze tak się stało. Nie tylko z tego względu iż wielu fanów czekało na jego pojawienie się w naszych telewizorach, przede wszystkim dlatego że choroba zabrała tak młodego człowieka, który mógł jeszcze wiele w życiu osiągnąć.
Niestety zostawił on żonę i dwójkę małych dzieci.


RE: Pożegnanie Spartakusa - Tech - 12-09-2011 15:03

Masakra, z tego co czytałem to myślałem, że mu się poprawia. "Spartakus" jest jednym z najbardziej cenionych przeze mnie seriali i sama rola grana przez Andyego była jak dla mnie mistrzowsko odegrana. Liczyłem, że może wróci, w którymś sezonie jak wydobrzeje, a tu takie coś... Szkoda gościa.


RE: Pożegnanie Spartakusa - Ziomq17 - 12-09-2011 17:47

Szkoda Chłopa :/ Miał 39 lat jeszcze był młody,no cóż takie życie :/


RE: Pożegnanie Spartakusa - Razer - 12-09-2011 20:54

Facet po Spartakusie mógł liczyć na większy kontakt na większym ekranie, widać nie było mu to dane...