Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]FireCash + Adf.ly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: [Zamknięty]FireCash + Adf.ly (/Temat-Zamkniety-FireCash-Adf-ly-42926)



[Zamknięty]FireCash + Adf.ly - Raydetth - 12-09-2011 14:16

Witam mam 2pytania związane z fc i adf.ly.
1. Jak uploaduje pliki na firecash, a następnie na adf.ly mogę jakoś zostać ukarany z obu stron ?
2. Jeśli zrobiłem własnoręcznie film, a w opisie podałem link adf.ly> firecash, a do ściągnięcia działający program nie mojego autorstwa moje konto/ film może zostać usunięte?

Napiszcie na co jeszcze muszę uważać z góry +


RE: FireCash + Adf.ly - Bolt - 12-09-2011 14:19

1. Nie
2. Raczej nie, chyba że film zostanie oflagowany

Radziłbym jednak nie dawać na adf.ly. Jeśli dobrze pamiętam trzeba tam kliknąć SKIP AD a potem przenosi na stronę - glupota, wiele osób na to nie zwróci uwagi, a ty zarobisz kilka marnych centów


RE: FireCash + Adf.ly - Raydetth - 12-09-2011 14:45

(12-09-2011 14:19)Bolt napisał(a):  1. Nie
2. Raczej nie, chyba że film zostanie oflagowany

Radziłbym jednak nie dawać na adf.ly. Jeśli dobrze pamiętam trzeba tam kliknąć SKIP AD a potem przenosi na stronę - glupota, wiele osób na to nie zwróci uwagi, a ty zarobisz kilka marnych centów

Będę pokazywał jak się ściąga Smile
A oflagowany to znaczy? +


RE: FireCash + Adf.ly - m4rcin93 - 12-09-2011 15:38

Usuną ci film. Wink


RE: FireCash + Adf.ly - Raydetth - 12-09-2011 15:53

(12-09-2011 15:38)m4rcin93 napisał(a):  Usuną ci film. Wink

jak będzie oflagowany bardzo, tak ?


RE: FireCash + Adf.ly - Scoobyx - 12-09-2011 19:35

Jeśli ktoś jednym słowem zgłosi twój film to zostaje usunięty. Wystarczy 1 osoba = 1 konto.


RE: FireCash + Adf.ly - Raydetth - 16-09-2011 21:51

Zastanowiłem się, można zamknąć.


[Zamknięty]FireCash + Adf.ly - Magnus - 17-09-2011 18:37

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.