Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
filesonic, pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: filesonic, pomoc (/Temat-filesonic-pomoc-42916)



filesonic, pomoc - alek92 - 12-09-2011 09:39

Witam, niedawno (a dokladniej 2 dni temu) rozpoczalem przygode z filesonic'iem z polecenia znajomego. Moj problem polega na tym ze nie mam pojecia jak zrobic z calego albumu jakiegos zespolu jeden link, wyskakuje mi ich tyle samo co mam piosenek, a to nie jest do konca wygodny sposob na download, dlatego jak narazie mam blokade i nie moge zaczac dzialac.
Z gory dzieki za informacje, pozdrawiam Wink


RE: filesonic, pomoc - Qwik - 12-09-2011 14:53

Winrar


RE: filesonic, pomoc - goblin21 - 12-09-2011 15:45

Kolega Qwik kiepsko opisał poradę.

Poradnik jak archiwizować dane za pomocą WinRar znajdziesz na stronie >> http://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/winrar/2008/07/lepsza-kompresja-danych-w-winrar.aspx

Również tam znajdziesz link do programu WinRar


RE: filesonic, pomoc - Qwik - 12-09-2011 15:53

Magistra nie trzeba mieć żeby spakować plik.


RE: filesonic, pomoc - merowingster - 12-09-2011 15:54

Ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy na serwisach typu WUpload, fileserve, filesonic lub uploadstation by wykonać remote upload trzeba mieć premium ??


RE: filesonic, pomoc - alek92 - 12-09-2011 21:19

Quick, ja znam osoby ktore nie potrafia stworzyc folder Wink ale dzieki wam za podpowiedz


RE: filesonic, pomoc - Androszka - 04-10-2011 16:06

(12-09-2011 15:54)merowingster napisał(a):  Ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy na serwisach typu WUpload, fileserve, filesonic lub uploadstation by wykonać remote upload trzeba mieć premium ??

Wystarczy premka na wupload i możesz remotować na wszystkie wymienione przez Ciebie hostingi.