Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wibiz.pl - zarabianie prawdziwych pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: wibiz.pl - zarabianie prawdziwych pieniędzy (/Temat-wibiz-pl-zarabianie-prawdziwych-pieniedzy-42913)



wibiz.pl - zarabianie prawdziwych pieniędzy - zeltix - 11-09-2011 21:42

Witam.
Znalazłem w sieci dziś serwis http://www.wibiz.pl. Po przeczytaniu tekstów znajdujących się na stronie zostałem solidnie zaciekawiony. Serwis podobno rusza za jakiś czas, ale już można zacząć potencjalnie zarabianie. Podejrzewam, że to będzie jakaś solidna nowość, ale czas pokaże.

Tutaj mój reflink, jakby ktoś był uprzejmy: http://www.wibiz.pl/?u=4e6d1040e6a35

Pozdrawiam, zeltix.


RE: wibiz.pl - zarabianie prawdziwych pieniędzy - Greed - 11-09-2011 22:03

Ogólnie to nie ma po co się tam rejestrować bo nic tam nie ma.


RE: wibiz.pl - zarabianie prawdziwych pieniędzy - Lookso - 16-09-2011 15:22

Właśnie dzisiaj na maila dostałem wiadomość z tą witrynką.
Coś wiadomo więcej na jej temat?
Bo nie wiem czy się na nią zarejestrować warto czy nie...
Już ktoś na niej zaczął zarabiać i na czym to polega?


wibiz.pl - zarabianie prawdziwych pieniędzy - larry1976 - 19-09-2011 00:10

[Obrazek: zapis%252520reka%252520ok.gif]
Nazwa Serwisu: WiBiz.pl

Opis: "Pragniesz zarabiać prawdziwe pieniądze? Zgłoś swoje uczestnictwo, to nic nie kosztuje, a w niedalekiej przyszłości może zaprocentować. Każdy zaproszony przez Ciebie Użytkownik w przyszłości zwiększy Twój zysk. Nie będzie to jednorazowe wynagrodzenie, lecz stały zarobek. Każda zaproszona przez Ciebie osoba będzie zwiększać Twój majątek o 1% swojego majątku. Powodzenia!"

Dowody wypłat/zdjęcia nagród: Serwis jest nowy, na razie nie ma żadnych wypłat.

Jakieś dodatkowe informację/ciekawostki dot. serwisu:

Właścicielem jest firma TriNet. Serwis podobno startuje za dwa miesiące. DLATEGO REJESTROWAĆ SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ!!!
Nic nie mamy do stracenia a co z tego będzie to się zobaczy.......



REJESTRACJA


Strona Działa w 3 krokach:


1. ZAPISZ MNIE:

[Obrazek: zapisz_mnie_ico.png]

REJESTRACJA

Pragniesz zarabiać prawdziwe pieniądze w przyjemny i innowacyjny sposób? Zgłoś swoje uczestnictwo, to nic nie kosztuje, ani do niczego nie zobowiązuje, a w niedalekiej przyszłości może korzystnie zaprocentować. Musisz podać jedynie swoje imię oraz adres e-mail. Pamiętaj, aby podać prawidłowy adres e-mail, gdyż później nie będziesz mógł wyciągnąć korzyści, jakie oferuje serwis wibiz.pl. Po zapisaniu się, zapraszamy do działu Twój reflink.


2. TWÓJ REFLIK:

[Obrazek: moj_reflink_ico.png]

REJESTRACJA

Wyświetl swój link polecający (reflink) i zacznij zapraszać znajomych! Pewnie zadajesz sobie pytanie „Dlaczego miałbym to robić?”. Odpowiedź jest bardzo prosta: każdy skutecznie zaproszony przez Ciebie Użytkownik w niedalekiej przyszłości zwiększy Twój zysk. Nie będzie to jednorazowe wynagrodzenie, lecz stały zarobek, ponieważ każda zaproszona przez Ciebie osoba, sukcesywnie będzie zwiększać Twój majątek o 1% swojego majątku. Powodzenia!

3. MOI POLECENI :

[Obrazek: moi_poleceni_ico.png]

REJESTRACJA

Zapewne jesteś ciekawy swoich poczynań. Wpisz swój adres e-mail i sprawdź ile osób udało Ci się zaprosić do tej pory. Nie zapominaj, że każdy skutecznie zaproszony przez Ciebie Użytkownik w niedalekiej przyszłości zwiększy Twój zysk. Nie będzie to jednorazowe wynagrodzenie, lecz stały zarobek, ponieważ każda zaproszona przez Ciebie osoba, sukcesywnie będzie zwiększać Twój majątek o 1% swojego majątku. Jeżeli nie pamiętasz jak wygląda Twój link polecający, to możesz to sprawdzić w dziale Twój reflink. Powodzenia!


RE: wibiz.pl - zarabianie prawdziwych pieniędzy - ipfon - 02-03-2012 08:58

Trochę odkopię ten temat, jak wiadomo strona od jakiegoś czasu jest niedostępna.
Zastanawiam się czy nie pociągnąc ich do odpowiedzialności, bo włożyłem tam trochę kasy.
Myślę czy nie zażądać zwrotu kasy. Sprawę najpierw chcę skierować do UOKiKu i na policję jako przestępstwo internetowe ścigane między innymi z Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd (...)podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


RE: wibiz.pl - zarabianie prawdziwych pieniędzy - CMRR - 02-03-2012 11:03

@ipfon popieram cię kiedyś założyli TAG teraz wibiz, ciekawe co będzie następne.


RE: wibiz.pl - zarabianie prawdziwych pieniędzy - ipfon - 02-03-2012 12:13

Szkoda tylko, że żadnego maila do nich nie mam. a ten [email protected] niestety nie działa