Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LikePlus.pl - Darmowa wymiana Lubię to! oraz Google + - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: LikePlus.pl - Darmowa wymiana Lubię to! oraz Google + (/Temat-LikePlus-pl-Darmowa-wymiana-Lubie-to-oraz-Google-42891)

Strony: 1 2 3 4


RE: Lubię to - darmowe "kliki" na FaceBook'u i Google+ ! - Hiuston - 08-11-2013 00:25

Nom, oni jeszcze mają angielską wersje http://www.likeplus.co.uk/?pp=39416_a413fd13cb42437aa7e17ccfee1e5828 (Dałem refa bo tam jest konkurs o tablet z poleconymi i wszyscy mają 0 Jerk2) są takie same loginy jak na likeplus.eu ale dla pewności niech ktoś się zarejestruje Lol

@edit z likeplus wziąłem już myszkę, słuchawki douszne & mp3. Myszka niby już wysłana ^.^


RE: Lubię to - darmowe "kliki" na FaceBook'u i Google+ ! - aero2 - 09-11-2013 00:17

Bardzo dobra strona, nie dość że kliki wymieniasz na nagrody, to jeszcze świetny kontakt jest z administracją.Smile

Ja dziś chcę uzbierać 2000 kliknięć na Konto Reseller 30 dni.Huh


RE: Lubię to - darmowe "kliki" na FaceBook'u i Google+ ! - szczygielek - 23-11-2013 21:49

jeśli chodzi o zdobywanie like na tej stronie to teraz strasznie to zwolniło, pół roku temu dziennie zdobywałem tam jakieś 120 like dla swojego FP, teraz dla nowego FP dziennie jest to 20-40like. Przez to, ze wprowadzone zostały bardzo wyżej punktowane komentowanie oraz like'owanie postów, to jest spora konkurencja dla klikania like dla fanpage.


RE: Lubię to - darmowe "kliki" na FaceBook'u i Google+ ! - percioziom - 24-11-2013 00:57

A mi się resetują punkty. I nie wiem dlaczego.


RE: Lubię to - darmowe "kliki" na FaceBook'u i Google+ ! - asiorek - 24-11-2013 01:31

a tutaj są liczone punkty albo klikniecia czy razem i to i to ? Tn c hodzi mi o nagrodę, jak bym chcial zamowic, to musze miec odpowiednia ilosc klikow i punktów czy same punkty wystarcza?


RE: Lubię to - darmowe "kliki" na FaceBook'u i Google+ ! - Hiuston - 24-11-2013 03:09

To i to jest potrzebne, tylko że kliknięcia resetują się codziennie. Ja już mam dwie nagrody i czekam na trzecią. Wink