Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym (/Temat-Cupsell-pl-zarabiaj-na-wlasnym-sklepie-internetowym-42883)

Strony: 1 2


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - musicfan - 08-01-2013 19:40

no tak ale ja myślałem, że od tego t-shitra powiedzmy za 40 zł dostanę prowizję ~5 zł a nie dodatkowo dokładać do ceny abym ja zarobił.


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - daniel42na - 08-01-2013 19:51

t-shirt biały kosztuje 29 zł. Marże doliczasz jaką chcesz. Nie jest wygórowana, porównując na przykład do sklepów z gadżetami muzycznymi gdzie takie t-shirty są po >40 zł.
Cene która widnieje w sklepie to cena z doliczoną marżą.
T shirt za 40 zł(biały) przyniósł by Ci zysk 11 zł. Jeśli tak Ci szkoda kupujących to możesz i doliczyć złotówke do każdego towaru.. nie wiem w czym problem.


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - daniel42na - 09-01-2013 23:49

[Obrazek: fclPw.png]
Miła niespodzianka dziś, mimo tego że wrzuciłem kilka wzorów miesiąc wcześniej i tak to zostawiłem Wink

Jeśli wzory będą ciekawe i unikalne, ładnie rozreklamujemy i nie przegalopujemy z cenami to pewnie zarobić troche można Wink


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Tomaszbekus01 - 20-02-2013 10:13

Witam.
Moje pytanie odnosi sie do tych praw autorskich.
Co sie stanie jak np. pobiorę z Google jakaś grafikę i dam ze mam do niej prawa autorskie.
Tak jak patrząc na ten sklep co jest wyżej podany jako przyklad tam maja koszulki z logiem ACDC.
Co sie wtedy stanie jak bym wzioł takie logo koszulki jak maja w innym sklepie??


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - krzysiekmat - 20-02-2013 20:51

Fajna sprawa dzięki a tutaj można zobaczyć efekt http://toppani.pl


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Arkadiusz z AB - 09-03-2013 19:59

Zarobiłem w tym PP kilkadziesiąt złotych ale nie chciałęm dawać wypłaty więc zamieniłem na kupno kilku koszulek. Szybko dostałem, niestety ich jakośc nie jest jakaś specjalna, nadruk typu prasowanka.


Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Artinesse - 02-03-2018 15:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.