Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym (/Temat-Cupsell-pl-zarabiaj-na-wlasnym-sklepie-internetowym-42883)

Strony: 1 2


Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - shigus - 11-09-2011 10:53

Witam i od razu zaznaczam że sposób który tutaj przedstawię niema nic wspólnego z klikaniem w reklamy/czytaniem maili itp. za które i tak pieniędzy nigdy byś na oczy nie zobaczył. Serwis który pragnę przedstawić oferuje stworzenie własnego sklepu do którego dodajemy asortyment (np.koszulki, bluzy, kubki, poszewki na poszuczki czy pluszaki)a następnie go reklamujemy. PRODUKTY SĄ WYKONYWANE PRZEZ FIRMĘ TY TEGO NIE ROBISZ , RÓWNIEŻ WSZYSTKIE FORMALNOŚCI SĄ PRZEZ NICH ZAŁATWIANE WŁĄCZNIE Z WYSYŁKĄ I ZAKSIĘGOWANIEM PIENIĘDZY . Ale po kolei , trzeba się zarejestrować http://cupsell.pl/

Następnie wybrać twój sklep i z lewej strony 'Załóż nowy sklep' tam podajemy takie rzeczy jak nazwa sklepu czy logo ... Po utworzeniu sklepu musimy zabrać się za dodawanie asortymentu i właśnie musimy się zastanowić czy sklep będzie o konkretnej tematyce np. o serialu Dr.House czy może sklep będzie o tematyce filmowej. Gdy już wybierzesz tematykę sklepu zabierz się za dodawanie asortymentu , najpierw utwórz grafikę lub znajdź ja w internecie. (tło grafiki należy zmienić na taki sam jak kolor np. koszulki. Można tego dokonać w łatwy sposób poprzez zapisanie obrazka koszulki na dysku, następnie pobranie z niego koloru a na naszej grafice zaznaczenie tła potem wystarczy je tylko pomalować - bardzo łatwe do zrobienia z gimpie/photoshopie w internecie jest dużo poradników na te tematy) Klikamy 'Dodaj Asortyment' wybieramy co chcemy dodać koszlulke/bluze/kubek itd ... wybieramy grafikę i ja wgrywamy , jeśli wszystko jest ok. Klikamy 'Dodaj do sklepu' w kolejnym oknie ustawiamy marze czyli kwotę którą zarobimy na sprzedaży tego produktu , standardowa wynosi 5zł ale możemy ustawić ją na dowolną sumę i tak jeśli ktoś kupi produkt z naszego sklepu firma wykona ten produkt,wyśle go i wypełni wszystkie formalności. Po dodaniu kilku/kilkunastu produktów trzeba zacząć promować nasz sklep , jeśli jest to sklep tematyczny to możemy to robić poprzez dodawanie wpisów na różnych forach związanych z tematyką naszego sklepu. Dodatkowo portal posiada system poleconych tzn. jeśli ktoś kupi u osoby która zarejestrowała się z twojego linka to ty za każdy sprzedany produkt otrzymujesz 1zł , a jeśli ktoś zarejestruje się z linka tej osoby i coś sprzeda to ty za każdy sprzedany przedmiot otrzymujesz 50gr. Pieniądze możemy dostać na konto lub poprzez przekaz pocztowy do domu. Jeśli chodzi o podatki o możemy sprawę załatwić sami lub podpisać z nimi umowę i oni zrobią to za nas. Serwis jest sprawdzony i naprawdę wypłacają. A najlepsze jest to że suma jaką zarobisz jest uzależniona od tego ile pracy włożysz w dodanie asortymentu i promocję sklepu.
http://cupsell.pl/


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - sylwu - 11-09-2011 17:42

Hmmm. Ciekawa sprawa, też kiedyś szukałem takiego czegoś. Mam kilka pytań zanim się zarejestruję.
Czy serwis jest utrzymywany u nich na serwerze?
Są jakieś opłaty?
Jak z wypłatami? Na co płacą, od ilu itp?
Możesz pokazać jakiś przykładowy sklep?


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - shigus - 10-10-2011 19:53

Cześć
Co do serwera to nie wiem
Wszystko jest za darmo. Nie ma tu żadnych ukrytych opłat / sam sprawdziłem .
Wypłata od 100zł na konto lub przekaz pocztowy
Przykładowe sklepy można odnaleźć wchodząc na główną stronę i wybierając jedną z kategorii ....
np.
http://metalrock.cupsell.pl/

poradnik na temat programu partnerskiego cupsell.pl
http://zarabiam.com/Temat-Cupsell-zarabiaj-na-wlasnym-sklepie-internetowym-44228


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - lemon666 - 18-10-2011 19:36

Czy musze podpisywać z nimi jakąś umowę?
Czy jest możliwość żeby wysyłali na paypal?
Czy przysyłają do domu jakieś umowy itp.???

Bo tak poza tym to serwis bardzo fajnie się przedstawiaSmile


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Admin - 25-10-2011 10:56

ktoś by kupił kubek zarabiam.com czy koszulke? hehehe


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Pawel Szamotulski - 07-01-2013 18:37

Też to mam Smile
Zapomniałeś dodać, że można zrobić własną stronę i podpiąć widget (tak to wygląda KLIK!)
I jeszcze to, że trzeba uważać na prawa autorskie (dużo osób i tak je łamie)
P.s. jak możecie to polecającego wpiszcie maniakcar


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - musicfan - 08-01-2013 13:40

a jak wygląda z wypłatą? Jeżeli ktoś kupi bluzę za 90 zł to ile ja dostaję?


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - daniel42na - 08-01-2013 13:42

jest bazowa cena i doliczasz sobie prowizje jaka Ci sie podoba.


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - musicfan - 08-01-2013 19:04

szkoda że to nie jest wliczone w cenę przedmiotu, np 10%


RE: Cupsell.pl zarabiaj na własnym sklepie internetowym - daniel42na - 08-01-2013 19:07

W sumie jest..
Przed dodaniem przedmiotu po prostu wpisujesz jaką chcesz otrzymać prowizje i według tego ustalana jest cena całkowita, która wyświetla się w sklepie.