Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ANKIETA] Nowy dział na Zarabiam? Zadania za $$? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ANKIETA] Nowy dział na Zarabiam? Zadania za $$? (/Temat-ANKIETA-Nowy-dzial-na-Zarabiam-Zadania-za-42880)

Strony: 1 2


[ANKIETA] Nowy dział na Zarabiam? Zadania za $$? - Marello - 11-09-2011 10:13

Powstał pomysł utworzenia (sugestia użytkowników) nowego działu na naszym forum, jednak nie jesteśmy przekonani czy chcielibyście go zobaczyć.
Mowa o
Zadaniach za $$, nic skomplikowanego, dział w którym jedni umieszczają zadania inni je rozwiązują wszystko za umówioną opłatą.
Zachęcam do głosowania i liczę na twórczą dyskusje Wink



RE: [ANKIETA] Nowy dział na Zarabiam? Zadania za $$? - Bolt - 11-09-2011 10:15

Marello pisz jaśniej, bo w pierwszej chwili myślałem że chodzi o jakąś rejestrację, potem dopiero sczaiłem że o prace domowe - jak dla mnie bezsens, mało jest chyba takich desperatów którzy zapłacą za zrobienie zadania Big Grin więc wstrzymam się od głosu


RE: [ANKIETA] Nowy dział na Zarabiam? Zadania za $$? - Scoobyx - 11-09-2011 10:15

Dobry pomysł. Smile


RE: [ANKIETA] Nowy dział na Zarabiam? Zadania za $$? - Pati - 11-09-2011 10:16

No ja jestem na tak ;D
Bo się da jakąś kasę i zadanie zrobione :>


RE: [ANKIETA] Nowy dział na Zarabiam? Zadania za $$? - LessiPL - 11-09-2011 10:18

(11-09-2011 10:15)Bolt napisał(a):  Marello pisz jaśniej, bo w pierwszej chwili myślałem że chodzi o jakąś rejestrację, potem dopiero sczaiłem że o prace domowe - jak dla mnie bezsens, mało jest chyba takich desperatów którzy zapłacą za zrobienie zadania Big Grin więc wstrzymam się od głosu

zdziwilbys sie


RE: [ANKIETA] Nowy dział na Zarabiam? Zadania za $$? - erold - 11-09-2011 10:19

Czemu nie, można takie coś wprowadzić, skoro jest na forum kilku "kujonków" z róznych dziedzin naukowych to niektórym może się bardzo przydac.

Jestem Za !!


RE: [ANKIETA] Nowy dział na Zarabiam? Zadania za $$? - Bolt - 11-09-2011 10:20

może i tak lessi ale ja mimo że jestem obibokiem to albo robię sam albo przepisuję od kolegi i nie wyobrażam sobie bym miał komuś za taką czynność zapłacić Smile może ty tak robisz / robiłeś ale to akurat nie moja sprawa


RE: [ANKIETA] Nowy dział na Zarabiam? Zadania za $$? - LessiPL - 11-09-2011 10:27

(11-09-2011 10:20)Bolt napisał(a):  może i tak lessi ale ja mimo że jestem obibokiem to albo robię sam albo przepisuję od kolegi i nie wyobrażam sobie bym miał komuś za taką czynność zapłacić Smile może ty tak robisz / robiłeś ale to akurat nie moja sprawa

Nie sadze bys referaty pisał od kumpli, czy to gimnazjum czy szkoła średnia. A jak kogoś stać a nie chce się pieprzyć to w czym problem ? korzyść dla obu stron. Wiadomo są serwisy które to oferują, jednak łatwiej znaleźć pomoc za złotówki niż za nic nie znaczące punkty.


RE: [ANKIETA] Nowy dział na Zarabiam? Zadania za $$? - Bolt - 11-09-2011 10:46

Akurat prace pisemne dobrze mi idą to nie mam z tym problemu. Ale robi się niepotrzebny offtopic więc zakończę na tym dyskusję


RE: [ANKIETA] Nowy dział na Zarabiam? Zadania za $$? - paskur - 11-09-2011 12:39

Jestem za bo sam mógłbym pomagać ;d oczywiście w przedmiotach ścisłych Tongue

Tylko trzeba dobrze ustalić jak się dogadać, żeby nie było że kilka osób zrobi zadanie tak samo i chcą kasy.