Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adamek vs Kliczko zakończona.Kliczko wygrał przez TKO w 10 rundzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Adamek vs Kliczko zakończona.Kliczko wygrał przez TKO w 10 rundzie. (/Temat-Adamek-vs-Kliczko-zakonczona-Kliczko-wygral-przez-TKO-w-10-rundzie-42874)



Adamek vs Kliczko zakończona.Kliczko wygrał przez TKO w 10 rundzie. - Magnus - 11-09-2011 08:25

[Obrazek: adamek_vs_kliczko_640x480.jpg]

WALKA ADAMEK vs KLICZKO zakończona, WYNIK: KLICZKO wygrał przez TKO w 10 rundzie.


Walka Adamek vs Kliczko zakończona.
Wynik : Kliczko wygrał przez TKO w 10. rundzie.
Sędzia przerwał walkę, ponieważ Adamek wszystkie rundy przegrał - Kliczko był bliski zniszczenia polskiego boksera. Jego twarz była cała opuchnięta, stracił swą szybkość i z trudem unikał ciosów ukraińskiego boksera.
Tomasz Adamek walczył z wielkim sercem. Był bardzo szybki. Ale wyraźnie było widać, że jest za niski i ma za krótkie ręce. Jego ciosy rzadko dosięgały głowy Kliczko. Ukrainiec dla odmiany trafiał częściej, wygrywał każdą rundę.
Doping był gorący. Na końcu pogratulowano Adamkowi lwiego serca i refleksu. Jednak walkę przez techniczny nokaut wygrał Witalij Kliczko.

Adamek o Kliczko po walce:

- Witalij był lepszy i wygrał, to taki sport. W sporcie generalnie raz wygrywasz, raz przegrywasz ja tym razem przegrałem - powiedział po walce Adamek.

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=4hw_B1peuyg[/my-youtube]


RE: Adamek vs Kliczko zakończona.Kliczko wygrał przez TKO w 10 rundzie. - Admin - 11-09-2011 08:57

Głupie pytanie zadał reporter na końcu, praktycznie tak jakby mówił do siebie lub chciał podsumować, a dalej przykładał majka do ust, adamek się troche zmieszał ale w miare trzeźwo odpowiadał, co do samej walki to ciężko było kliczko za wysoki adamek praktycznie nie mogł dosięgnąć jego głowy.


RE: Adamek vs Kliczko zakończona.Kliczko wygrał przez TKO w 10 rundzie. - Roben - 11-09-2011 09:18

Chyba tylko niepoprawni optymiści liczyli że bedzie cud i Adamek wygra.Ja nie miałem wątpliwości kto wygra.Warunki fizyczne są za duże miedzy nimi.Haye też nic nie mogł zrobić Kliczce bo jest za niski i ręce za krótki ma.Najlepszą opcją była by walka Adamka z Hayem bo mają podobne warunki fizyczne a Kliczkowie kiedys skonczą kariery to bedzi można powalczyć o mistrzostwo bo pokonac ich raczej nikomu sie nie uda bo ja nie widze takich bokserów.


RE: Adamek vs Kliczko zakończona.Kliczko wygrał przez TKO w 10 rundzie. - artekn - 12-09-2011 20:08

Ważne, że Adamek próbował pokonać Kliczkę, no ale cóż, nie udało mu się(co zresztą było do przewidzenia). Nie wiem czy przesunięcie Adamka do wagi ciężkiej było dobrym posunięciem, bo obawiam się, że za wiele sukcesów on w tej kategorii nie osiągnie szczególnie ze względu na warunki...


RE: Adamek vs Kliczko zakończona.Kliczko wygrał przez TKO w 10 rundzie. - siedlec - 03-10-2011 10:33

Ja liczyłem po cichu , że Adamek wytrzyma do końca i przegra na punkty .