Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[scam]BuxUmbrela - bux upadł, jak anioły w reklamie AXE ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [scam]BuxUmbrela - bux upadł, jak anioły w reklamie AXE ;) (/Temat-scam-BuxUmbrela-bux-upadl-jak-anioly-w-reklamie-AXE-42848)



[scam]BuxUmbrela - bux upadł, jak anioły w reklamie AXE ;) - blazej2221 - 10-09-2011 14:41

Witajcie! Chciałbym Wam przedstawić BuxUmbrela!
Jest to nowy bux, który płaci nam za kliki 0.01 $ oraz 0.001 $
Wypłaty na AlertPay.
Minimum wypłaty to 2$
Dla pierwszych 10.000 użytkowników konto premium w prezencie!
Dziennie na razie możemy zarobić 6.2 centa.
Za 1 poleconego zapłacimy 0.50 $
Klik poleconego to podobno 0.015 $
Czysty link - http://www.buxumbrela.com/
"Reflink" - http://www.buxumbrela.com/?ref=blazej2221

Zapraszam do rejestracji z reflinka, to nic nie boli, a możesz pomóc. Wink

Pozdrawiam, blazej2221!


RE: BuxUmbrela [NOWY] - Sławek26 - 29-10-2011 21:16

Cześć
dostałes juz od nich jakąś wypłate??bo ja juz zleciłem tam 2 ostatnio i niby pisze ze "instanly" czyli w sumie powinno byc natychmiast a do teraz nic nie dostałem :/do tego mam konto ultimate, i wogole sie teraz zastanawiam czy dobrze ze zrobiłem upgrade Sad bo był w sumie za 3E tez mi sie to wydało dziwne bo miesiąc kosztuje na 2 poziomie tyle, ale pomyslałem sobie czemu by nie uzbierac wiecej jak w sumie po tygodniu klikania samemu sie to wraca,nie mowiac o refach, napisz jak bedziesz bo czytałem tez na kilku forach ze pierw ten bux wypłacał normalnie, pozniej miał przerwe i ze teraz zas płaci, ale jakos tego nie widac Sad


RE: BuxUmbrela [NOWY] - blazej2221 - 30-10-2011 11:49

Już od kilku dni jest scamem, a wcześniej dostałem od nich wypłatę 2 Euro, instant Wink


RE: BuxUmbrela [SCAM] - bux upadł, jak anioły w reklamie AXE ;) - Sławek26 - 30-10-2011 23:19

aha :/ to ładny wypych, i ładnie sie dałem zrobić Sad niepotrzebnie tego ultimate kupiłem, no nic spoko, dzieki


RE: BuxUmbrela [SCAM] - bux upadł, jak anioły w reklamie AXE ;) - blazej2221 - 31-10-2011 09:39

Tak, ja równiez miałem kupować najlepsze konto, lecz powstrzymał mnie chwilowy brak pieniędzy na AlertPay Wink


RE: BuxUmbrela [SCAM] - bux upadł, jak anioły w reklamie AXE ;) - Sławek26 - 02-11-2011 09:54

wogóle to zauwazyłem że znikło bardzo duzo dowodów wypłat, do tego codziennie na skrzynke dostaje po 10maili od buxumbrela by zakladac konta na innych buxach i ratowac stronę, i to wszystko od admina :/ napisałem z tydzien temu do niego maila co z kasą, to w odpowiedzi wczoraj dostałem by byc cierpliwym i ze trzeba poczekac z 3-4 dni, tylko fajnie ze ja juz czekam z 2tyg Smile a do tego nie da sie juz nawet maili pisac bo pisze ze twoj limit dzienny to 0 Smile w sumie dalej tam zbieram, w sumie chciałbym jedynie odzyskac wkład w konto ultimate, mam nadzieje ze ta strona sie obudzi, bo juz kiedys miała zastój, ty 2 Euro z haczykiem dostałes, bo znalazłem ci w dowodach wypłat, ale dzis juz cie tam nie ma Smile pozdro


[scam]BuxUmbrela - bux upadł, jak anioły w reklamie AXE ;) - Hybrid1990 - 31-03-2018 13:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.