Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konto Steam (zbanowane VAC2) - okazja! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konto Steam (zbanowane VAC2) - okazja! (/Temat-Sprzedam-konto-Steam-zbanowane-VAC2-okazja-42838)

Strony: 1 2


Sprzedam konto Steam (zbanowane VAC2) - okazja! - turqus - 10-09-2011 11:25

Cześć.

Mam do sprzedania konto steam. Jak już zauważyliście w tytule mamy informację o tym, że jest ono zbanowane na VAC2. Jednak nie przeszkadza to w normalnym korzystaniu z gier (przynajmniej niektórych).
Dostępne mamy:
Alien swarm
Counter Strike 1.6
Counter Strike Condition Zero
Counter Strike Contidion Zero Deleted Scenes

Counter Strike Source
Day of Defeat Source

Left 4 Dead 2
+Half Life 2 Deathmatch, Lost Coast, Ricochet, Deathmatch Classic, Portal: First Slice

Gry zaznaczone na zielono są w pełni dostępne. Można na nich grać w trybie multiplayer bez żadnych przeszkód. Dwie zaznaczone na czerwono gry są niedostępne z powodu bana. Uprzedzam że nie mam pojęcia jak platforma zachowuje się w stosunku do innych gier VAC2! Gry wymienione na końcu nie były sprawdzane. Są to darmowe dodatki, które dostałem przy kupnie gier, nie mam jednak pojęcia czy można je uruchomić. Zaznaczam, że pomimo zbanowania konta, można na nim swobodnie grać w część dobrych gier ; ).


Cena to około 50zł.
Zainteresowanych zapraszam na gg: 34658354.


RE: Sprzedam konto Steam (zbanowane VAC2) - okazja! - turqus - 10-09-2011 21:01

Cena to 45zł!


RE: Sprzedam konto Steam (zbanowane VAC2) - okazja! - Pati - 11-09-2011 09:16

Czemu zbanowane ? na cheatach się grało ;] ?
podaj nick steama , oblukam sobie.


RE: Sprzedam konto Steam (zbanowane VAC2) - okazja! - turqus - 11-09-2011 11:36

Tak, jednak było to dość dawno temu. Od tamtego czasu raczej zmądrzałem. A że nie gram już w CS'a i Left 4 Dead 2, to chciałbym sprzedać. Może się ktoś znajdzie ; ). Nick: janciwo617


RE: Sprzedam konto Steam (zbanowane VAC2) - okazja! - Pati - 11-09-2011 11:43

Mhm, albo złap zapro albo odblokuj żeby nie tylko znajomi mogli oglądać Twój profil bo chcę oblukaćTongue


RE: Sprzedam konto Steam (zbanowane VAC2) - okazja! - turqus - 11-09-2011 11:52

Gotowe ; ).
Na życzenie mogę przesłać karteczkę z CD keyem + pudełko, lub samo zdjęcie CD keya.


RE: Sprzedam konto Steam (zbanowane VAC2) - okazja! - turqus - 11-09-2011 16:49

odsniezam


RE: Sprzedam konto Steam (zbanowane VAC2) - okazja! - turqus - 14-09-2011 11:28

odsniezam. Cena to 40zł!


RE: Sprzedam konto Steam (zbanowane VAC2) - okazja! - qwertu - 14-09-2011 14:38

A tak z ciekawości się zapytam. Jeżeli jakaś gra zostaje zbanowana to czy można ją "odkupić". W sensie kupić jeszcze raz tą samą grę w sklepie steam i normalnie grać?


RE: Sprzedam konto Steam (zbanowane VAC2) - okazja! - Morfit - 14-09-2011 14:51

Nie da się tak.