Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyBrowserCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MyBrowserCash (/Temat-MyBrowserCash-42810)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: MyBrowserCash - jackthekiller - 13-01-2012 23:13

no fakt..teraz jest OK i zaliczyli zarobki..Smile


RE: MyBrowserCash - zon - 14-01-2012 19:10

Przy odpalaniu tego programiku wyskakuje mi jakiś błąd .NET Framework chyba.. ;/
wtf


RE: MyBrowserCash - jackthekiller - 15-01-2012 08:45

to przeinstaluj frameworka


RE: MyBrowserCash - zon - 15-01-2012 11:32

jaka wersja najlepsza?


RE: MyBrowserCash - twardy - 18-01-2012 01:21

siedze na chrome i nie mam tych "Show Full Page Popup Ads", wiec zysk troche marny z klikania tego co wyskakuje z okienka... ktos ma taki problem? na firefoxie jest ok... z tym ze przyzwyczailem sie do chrome Sad


RE: MyBrowserCash - scofi16 - 18-01-2012 16:35

O, a myślałem, że już nikt nie zagląda do tego tematu ;]

Jeżeli ktoś ma taki problem jak zon to niech spróbuje przy rejestracji podać maila z gmail.com, wtedy na pewno dojdzie, bo dość dużo osób miało taki sam problem, a powodem tego była polska domena pocztowa z wp.pl czy onet.pl i linki nie dochodziły po prostu.

Przez kilka dni serwis prowadził różnego rodzaju aktualizacje swoich baz danych i serwisu więc pojawiały się różne problemy z nabijaniem kasy, ale teraz jest już ok.

Jutro zlecam kolejną wypłatę z tego serwisu, więc pewnie w następnym tygodniu wstawię tutaj dowód wypłaty ;]


RE: MyBrowserCash - zon - 18-01-2012 19:22

(18-01-2012 16:35)scofi16 napisał(a):  O, a myślałem, że już nikt nie zagląda do tego tematu ;]

Jeżeli ktoś ma taki problem jak zon to niech spróbuje przy rejestracji podać maila z gmail.com, wtedy na pewno dojdzie, bo dość dużo osób miało taki sam problem, a powodem tego była polska domena pocztowa z wp.pl czy onet.pl i linki nie dochodziły po prostu.

Przez kilka dni serwis prowadził różnego rodzaju aktualizacje swoich baz danych i serwisu więc pojawiały się różne problemy z nabijaniem kasy, ale teraz jest już ok.

Jutro zlecam kolejną wypłatę z tego serwisu, więc pewnie w następnym tygodniu wstawię tutaj dowód wypłaty ;]

A co jak już zrobiłem konto i chcąc włączyć program wyskakuje mi problem z .NET ?
jakiego masz net frameworka ?


RE: MyBrowserCash - Erenee - 18-01-2012 19:26

Rejestracja z refa Wink


RE: MyBrowserCash - scofi16 - 19-01-2012 21:01

@zon

Mam zainstalowany .NET Framework 4


RE: MyBrowserCash - Roxi5017 - 19-01-2012 22:06

Dlaczego nie mam programu w rozszerzeniach chrome? program mam poprawnie zainstalowany i połączony z mailem Wink Wyskakuje mi tylko takie coś --> http://screenshooter.net/3034768/bpprojr