Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monotaż PS3 na ścianie (wiszący), Pokój marzeń posiadacza PS3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Monotaż PS3 na ścianie (wiszący), Pokój marzeń posiadacza PS3 (/Temat-Monotaz-PS3-na-scianie-wiszacy-Pokoj-marzen-posiadacza-PS3-42784)

Strony: 1 2


Monotaż PS3 na ścianie (wiszący), Pokój marzeń posiadacza PS3 - Admin - 09-09-2011 10:21

Pokój marzeń posiadacza PS3, Monotaż PS3 na ścianie


Jak uważacie wali kiczem? czy odjazd?
osobiście pomysł z ustawieniem kabli dla mnie jest boski, teraz walają się po ziemi i myślę co z tym zrobić.
FATa mozna postawic w pionie, ale slima już nie wolno. Wykazaly to testy, zreszta widac po tym jak konsola jest zbudowana. Owszem są można też kupić stojaki ale to tylko wyciaganie pieniedzy, prócz dyskusji na temat estetyki wstawionego obrazka, poradzcie prosze jak wy zamontowalibyście ps3 na ścianie.


RE: Monotaż PS3 na ścianie (wiszący), Pokój marzeń posiadacza PS3 - Coristo - 09-09-2011 11:13

Widziałem ten sposób ale np. slim brzydko by wyglądał na ścianie.Ja bym go dał troszku niżej, ponieważ byłby problem z płytkami ;p


RE: Monotaż PS3 na ścianie (wiszący), Pokój marzeń posiadacza PS3 - Jeppers - 09-09-2011 11:29

Mi się ten pomysł bardzo podoba i efektownie to wygląda Big Grin takie podklejane kable są według mnie wypasione i robią ogromne wrażenie. Tym bardziej, że masz FAT-a, więc ja bym coś takiego wykombinował gdybym miał jak hehe.


RE: Monotaż PS3 na ścianie (wiszący), Pokój marzeń posiadacza PS3 - Admin - 09-09-2011 11:34

poki co nie mam pojecia jak fatke umocowac do sciany =/


RE: Monotaż PS3 na ścianie (wiszący), Pokój marzeń posiadacza PS3 - Jeppers - 09-09-2011 11:37

Może mała mocowana podkładka ?


RE: Monotaż PS3 na ścianie (wiszący), Pokój marzeń posiadacza PS3 - Paviano - 09-09-2011 12:28

Widziałem kiedyś. Kozackie, ciekawe jak tylko to zamontował :]


RE: Monotaż PS3 na ścianie (wiszący), Pokój marzeń posiadacza PS3 - DDK - 09-09-2011 12:53

Montowane jest to specjalnymi 'plastrami' że tak powiem. Ja osobiście bym nie miał zaufania do tego Tongue


RE: Monotaż PS3 na ścianie (wiszący), Pokój marzeń posiadacza PS3 - Admin - 09-09-2011 14:03

Myślałem żeby wyciąć w kawalki plexi jakies otowry i do sciany tylko z mocowainem konsoli do plexi bylby dylemat


RE: Monotaż PS3 na ścianie (wiszący), Pokój marzeń posiadacza PS3 - adik0070 - 09-09-2011 19:48

Ja w pokoju, który jest obecnie w końcowej fazie wykończenia mam "tunel" w ścianie na kable specjalnie dla ps3, będzie bosko. Kiedyś zarzucę foto. ;]


RE: Monotaż PS3 na ścianie (wiszący), Pokój marzeń posiadacza PS3 - WilkuNSX - 17-09-2011 13:33

Nie chce odkopywać , ale mam SLIMA i pisze że możliwa jest praca w pionie .