Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LIVECD - ubuntu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LIVECD - ubuntu! (/Temat-LIVECD-ubuntu-4278)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: LIVECD - ubuntu! - ledo - 25-05-2010 00:18

no !!! horacy to jest jednak łep ! ma racje !


RE: LIVECD - ubuntu! - Paviano - 25-05-2010 06:47

haha Daminn ^^ Popiera to co mówi DonHoracy, a sam zamawia 150 płyt xd
Zamówcie sobie po 2, bo i tak z resztą nic nie zrobicie, a tę drugą macie na wypadek gdyby się porysowała..


RE: LIVECD - ubuntu! - Daminn - 25-05-2010 14:46

DonHoracy Jeśli nie wiesz po co mi to po co się sapiesz? Ch*j Ci do tego kto ile zamawia.


RE: LIVECD - ubuntu! - Paviano - 25-05-2010 14:52

A jakbyś miał taką firmę to chciałbyś, żeby co 5 osoba zamawiała 100 płyt za darmo? Za jedną płytę płacą 0.13 euro nie licząc wysyłki więc pomyśl ile ich kosztowało te 150 płyt.
150 płyt i tak nie rozdasz, bo pewnie nie pytałeś znajomych czy chcą po płycie. Zamów jak inni po 1 czy 2 krążkach, a jak znajomi chcą to niech sami zamówią...


RE: LIVECD - ubuntu! - Daminn - 25-05-2010 15:00

A pomyślałeś, że jeżeli jest możliwość wpisania innej ilość, nawet tak dużej to są na nią przygotowani?


RE: LIVECD - ubuntu! - Paviano - 25-05-2010 15:08

Ale po co komu 150 płyt?
Cytując DonHoracy "Jak nie macie pojęcia o linuxie to nawet nie zamawiajcie tych płyt (...) Po co wam np. 30 jak i tak rzucicie to do szafy"
Myślę, że to odpowie na Twoje pytanie. Nie masz potrzeby mieć tyle płyt, które będą się kurzyły. Pomyśl, że jakbyś wziął 2 płyty to 148 dysków poszło by do innych ludzi, którzy wiedzą, że będą używać tego systemu i będą z niego dumni.

Chcesz mieć Linux'a? Ściągnij go i nagraj na płytę! Płyta CD kosztuje 50 gr więc lepiej jak ściągniesz i ponagrywasz kolegom niż zamówisz 150 płyt z czego większość będzie nieużyteczna.


RE: LIVECD - ubuntu! - Daminn - 25-05-2010 15:30

Dobra to ja zakończę ten OT.
Ad. 1 Nie wiesz kim jestem i co robię, więc nie możesz stwierdzić, że 150 płyt będzie mi się kurzyło.
Ad. 2 Jestem za słowami DonHoracy
Ad. 3 Powrócę do Ad. 1

Po co? Mogę mieć za free w ładnej kopercie?

Podsumowując, kij wam do tego kto ile zamawia. Przecież jak im się nie spodoba i nie będą w stanie tyle przesłać anulują, lub wyślą kilka. Więc nie srajcie się o ich koszty. Oczywiście popieram by zamawiać ilość odpowiednią do potrzeb.

Edit:
[Obrazek: dscn6830.th.jpg]

Chyba ktoś z jeba$ej poczty nie mógł wytrzymać
[Obrazek: dscn6831d.th.jpg]

[Obrazek: dscn6832p.th.jpg]


RE: LIVECD - ubuntu! - Boonys - 27-05-2010 20:16

Ludzie,wiem że przerwę wam pasjonującą rozmowę,ale mam pytanie,to jest 100% darmo,przesyłka itd.?
Acha,i trzeba mieć 18 lat?


RE: LIVECD - ubuntu! - Razer - 27-05-2010 21:17

100% za darmo, nie trzeba...

No ja dostałem po 5 płyt każdego, u mnie się nie marnuje, ten kolega nie może już zamawiać, to ten... Wink Akcja w szkole skończ z gównem M$.... Więc wiecie, nie gnójcie jakiegoś typa, że tyle zamówił...

Pozdro&spokoj


RE: LIVECD - ubuntu! - NatyNakemiin - 22-07-2012 14:45

gdzie to sie zamawia?