Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa Odsłona 4Surfer.pl ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa Odsłona 4Surfer.pl ! (/Temat-Nowa-Odslona-4Surfer-pl-42713)

Strony: 1 2


RE: Nowa Odsłona 4Surfer.pl ! - scofi16 - 24-09-2011 10:25

Myślę, że dzisiaj będę zlecał wypłatę to gdzieś na niedziele, albo poniedziałek wstawię dowód.


RE: Nowa Odsłona 4Surfer.pl ! - VePest - 24-09-2011 10:55

Co ty piszesz, że 50 000 to 5zł. Właśnie sprawdzałem i jest napisane, że 200 000 = 5zł.


RE: Nowa Odsłona 4Surfer.pl ! - zibby12 - 24-09-2011 11:03

wydaje mi się że bez jakiegokolwiek nakładu czasu można coś zarobić
Gdzie buxy czy surbary potrzebują większego nakładu czasu


RE: Nowa Odsłona 4Surfer.pl ! - qwertu - 24-09-2011 11:16

Hm jeszcze niedawno było 50k za 5zł i minimalna wypłata 50 000 punktów. Niedawno musieli to zmienić - oby to nie był zły prognostyk. Czekam scofi na dowód wypłaty


RE: Nowa Odsłona 4Surfer.pl ! - scofi16 - 25-09-2011 12:05

Witam.

Zmienili to niedawno. Wydaje mi się, że dlatego ponieważ chcą wprowadzić nie tylko przelew na paypal, ale również i w formie nagród rzeczowych. Poczekamy zobaczymy.

Wczoraj zleciłem wypłatę o 22 i dzisiaj już ją otrzymałem bez problemu więc tak jak obiecałem wstawiam dowód.
Można będzie też zobaczyć go i inne moje dowody na ich stronie, ponieważ wysłałem go adminowi mailem ;]

[Obrazek: beztytuukcj.png]

Serwis bez problemu w 100% wypłacalny. Wczoraj zleciłem wypłatę, a dzisiaj do tej pory uzbierałem już 10 000 pkt więc szybko idzie ;]

Zachęcam wszystkich do rejestracji. Za rejestrację z refa daję +1 do reputacji !

Ref-Link: Dziękuję ;]
Czysty: 4surfer.pl

Życzę wysokich zarobków !

Pozdrawiam.