Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Płacę 1zl]crocmint Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty][Płacę 1zl]crocmint Pytanie (/Temat-Zamkniety-Place-1zl-crocmint-Pytanie-42711)



[Zamknięty][Płacę 1zl]crocmint Pytanie - Youtuber - 07-09-2011 18:25

Czy crocmint jest wypłacalny i jak się u nich zarabia?


RE: [Płacę 1zl]crocmint Pytanie - Killer - 07-09-2011 21:21

Crocmint to program partnerski. Produkty, które są dostępne dla ich filii sprzedaży to naturalne, produkty ziołowe. Niektórzy ludzie mogą być zainteresowani ich sprzedażą. Crocmint oferuje również $ 1 dla każdej osoby, zaproszonej do ich strony. Zaproszeni nie muszą być aktywni, wszystko, co musisz zrobić to zarejestrować się i zalogować.
Minimalna wypła jest od 100 dolarów, a płacą w każdą środę przez Paypal, Epassporte, Webmoney lub przelewu bankowego.
Nie wiem czy w dalszym ciągu ten program jest wypłacalny kiedyś można było wygooglować jakieś wypłaty(nie wiem czy prawdziwe), ale teraz szczerze mówiąc to nie wiem, na forum chyba mało kto z niego korzystał jest wiele pewniejszych alternatyw.


Nie musisz mi nic płacić, jak jestem w stanie pomóc to to robię.


RE: [Płacę 1zl]crocmint Pytanie - Youtuber - 07-09-2011 21:25

Killer czyli każdy co się zaraejestruje to dostaje za niego 1$?


RE: [Płacę 1zl]crocmint Pytanie - Killer - 07-09-2011 21:31

tak, ale nie sądzę by byli wypłacalni, to było by zbyt proste.


[Zamknięty][Płacę 1zl]crocmint Pytanie - Admin - 22-09-2011 18:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.