Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Galaxy S II problem z netem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Galaxy S II problem z netem (/Temat-Galaxy-S-II-problem-z-netem-42693)



Galaxy S II problem z netem - mikolaj90 - 07-09-2011 14:06

Witam. Mam wykupiony pakiet danych w tym telefonie a internet mi nie działa, czy ktoś wie czemu ? Przez wifi z routerem jak się łącze wszystko działa ale tak to nie chce. Proszę o pomoc.


RE: Galaxy S II problem z netem - Bolt - 07-09-2011 14:18

może właśnie dlatego że w ustawieniach masz że priorytet to łączenie przez wifi? Przeszukaj ustawienia, poczytaj instrukcje, poszukaj w googlach - u mnie natomiast w Nokii C3 było na odwrót, żarła kasę za neta na potęgę, jednak znalazłem konfiguracje WIFI na forum i problem się rozwiązał Smile


RE: Galaxy S II problem z netem - Scoobyx - 07-09-2011 14:18

A skonfigurowałeś ustawienia?


RE: Galaxy S II problem z netem - mikolaj90 - 07-09-2011 14:22

Mam w GaduAir i z ich strony wysłałem konfiguracje i ją zainstalowałem. Zrobię jak napisałeś Bolt, mam nadzieje, że to pomoże.


RE: Galaxy S II problem z netem - wybitny - 07-09-2011 14:25

Jesli masz nieograniczony transwer miesięczny to po 50 lub 100 Mb (zależy jaki operator)szybkosc drastycznie spada


RE: Galaxy S II problem z netem - mikolaj90 - 07-09-2011 14:32

Sprawdziłem wszystkie ustawienia i dalej to samo. Spojrzę jeszcze w instrukcję. Jeżeli ktoś jeszcze wie czemu tak się dzieje niech pisze.

@EDIT: Problem rozwiązany.