Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wupload - największe stawki w internecie! + pomoc w uploadzie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wupload - największe stawki w internecie! + pomoc w uploadzie! (/Temat-Wupload-najwieksze-stawki-w-internecie-pomoc-w-uploadzie-42664)



Wupload - największe stawki w internecie! + pomoc w uploadzie! - matiss34 - 06-09-2011 18:18

Witam,
Wupload – nowy serwis, który działa na zasadzie innych popularnych stron, np. filesonic. Serwer jest stosunkowo nowy, ale już cieszy się bardzo dobrą opinią w internecie – użytkownicy bez kont premium ściągają dane z dużą szybkością, porównywalną do prędkości z kont premium innych serwisów.

Do wyboru mamy 2 plany:

[Obrazek: c5cb71.png]

Pay-per-download Program

W planie PPD, mamy największe stawki, dostajemy pieniążki za każdy ściągnięty przez nas plik (cennik poniżej);

[Obrazek: jhgjkgk.png]

Advenced Program

W planie Advenced Program (PPD + 30 of sales), mamy niższe stawki za ściąganie naszych danych (cennik poniżej), ale dostajemy 30% od zakupu konta premium przez nasze linki.

[Obrazek: beztytuubm.png]

Główne cechy serwisu w pigułce:

- minimum do wypłaty to 10 $;

- wypłaty na PayPal, AlertPay i Webmoney;

- wypłaty co tydzień w środy;

- 20% zarobku naszych poleconych;

- cieszy się popularnością, wśród free users;

- elastyczność (wybór sposobu zarobków);

- częste promocje – aktualnie na początku lata podwajają KAŻDĄ wypłatę;

- oraz coś co mnie zaskoczyło! W przeciwieństwie do innych serwisów na Wupload funkcja remote upload (wysyłanie zdalne) jest darmowa! tzn.: że nie wymaga posiadania konta premium!

Reflink: http://www.wupload.com/referral/affiliate/449678

Czysty link: http://www.wupload.com

W zamian za te informacje byłbym wdzięczny za rejestracje z mojego reflinka (oczywiście, jeśli zobaczę, że jesteś zarejestrowany z mojego reflinka, oferuję Ci pomoc w uploadzie, a jeśli będziesz wyjątkowo dużo zarabiał, to zapłacę Ci 1$ za każde 5$ zarobione dla mnie)

Witam,
Wupload – nowy serwis, który działa na zasadzie innych popularnych stron, np. filesonic. Serwer jest stosunkowo nowy, ale już cieszy się bardzo dobrą opinią w internecie – użytkownicy bez kont premium ściągają dane z dużą szybkością, porównywalną do prędkości z kont premium innych serwisów.

Do wyboru mamy 2 plany:

[Obrazek: c5cb71.png]

Pay-per-download Program

W planie PPD, mamy największe stawki, dostajemy pieniążki za każdy ściągnięty przez nas plik (cennik poniżej);

[Obrazek: jhgjkgk.png]

Advenced Program

W planie Advenced Program (PPD + 30 of sales), mamy niższe stawki za ściąganie naszych danych (cennik poniżej), ale dostajemy 30% od zakupu konta premium przez nasze linki.

[Obrazek: beztytuubm.png]

Główne cechy serwisu w pigułce:

- minimum do wypłaty to 10 $;

- wypłaty na PayPal, AlertPay i Webmoney;

- wypłaty co tydzień w środy;

- 20% zarobku naszych poleconych;

- cieszy się popularnością, wśród free users;

- elastyczność (wybór sposobu zarobków);

- częste promocje – aktualnie na początku lata podwajają KAŻDĄ wypłatę;

- oraz coś co mnie zaskoczyło! W przeciwieństwie do innych serwisów na Wupload funkcja remote upload (wysyłanie zdalne) jest darmowa! tzn.: że nie wymaga posiadania konta premium!

Reflink: http://www.wupload.com/referral/affiliate/449678

Czysty link: http://www.wupload.com

W zamian za te informacje byłbym wdzięczny za rejestracje z mojego reflinka (oczywiście, jeśli zobaczę, że jesteś zarejestrowany z mojego reflinka, oferuję Ci pomoc w uploadzie, a jeśli będziesz wyjątkowo dużo zarabiał, to zapłacę Ci 1$ za każde 5$ zarobione dla mnie)

Jeśli są jacyś chętni na współpracę albo w innych sprawach, podaję GG: 2823236

Dziękuję za przeczytanie! Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę owocnych zarobków!

PS-Dla niedowiarków, na dowód mojej moralności i uczciwości na gg mogę podać screeny wypłat.


RE: Wupload - największe stawki w internecie! - Qwik - 06-09-2011 18:43

Po co kolejny temat?


RE: Wupload - największe stawki w internecie! - matiss34 - 07-09-2011 14:22

(06-09-2011 18:43)Qwik napisał(a):  Po co kolejny temat?

Ja nie powtarzam tu kolejnego tematu o Wupload, tylko opisuje ten serwis i zgłaszam propozycję, że będę pomagać "zielonym" w zamian za bycie reffemSmile

Pozdrawiam i zachęcamSmile


RE: Wupload - największe stawki w internecie! + pomoc w uploadzie! - Qwik - 07-09-2011 14:51

To można było napisać temat ze szukasz poleconych a nie jakiś opis co był już "100" razy.Z takim czymś może przyjdą z 2 osoby więcej nie.I czemu nie dasz tutaj screen'a ze statami?


Wupload - największe stawki w internecie! + pomoc w uploadzie! - Magnus - 07-09-2011 21:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.