Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamiast na lekcje poszli do kościoła. Interweniowało kuratorium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Zamiast na lekcje poszli do kościoła. Interweniowało kuratorium (/Temat-Zamiast-na-lekcje-poszli-do-kosciola-Interweniowalo-kuratorium-42630)



Zamiast na lekcje poszli do kościoła. Interweniowało kuratorium - Magnus - 05-09-2011 19:34

Zamiast na lekcje poszli do kościoła. Interweniowało kuratorium

Uczniowie katowickiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 sądzili, że w piątek będą mieć normalne lekcje. Ale dyrektorka zarządziła wyjście do kościoła. Interweniowało kuratorium - czytamy w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".

Opowiada mama jednej z dziewczynek, która nie chodzi na religię: - 1 września były występy w sali gimnastycznej, spotkania w klasach z wychowawcami. Byłam pewna, że piątek będzie już zwykłym dniem szkolnych zajęć. Ale zarządzeniem dyrektorki uczniowie poszli do kościoła i spowiedzi.

- Dzień przed końcem roku szkolnego było podobnie. Wyjścia związane z nauczaniem religii zdarzają się bardzo często w tej szkole. Dotąd córka nie spotkała się z nietolerancją ze strony rówieśników, ale takie sytuacje, jak ta z 2 września, podkreślają odmienność dzieci z rodzin niewierzących - dodaje.

Źródło "gazeta.pl"

bree Smile


RE: Zamiast na lekcje poszli do kościoła. Interweniowało kuratorium - Gegz - 05-09-2011 19:40

Haha Smile


RE: Zamiast na lekcje poszli do kościoła. Interweniowało kuratorium - cpr - 05-09-2011 19:48

Żal mi takiej dyrektorki. Powinni ją natychmiast wyje...


RE: Zamiast na lekcje poszli do kościoła. Interweniowało kuratorium - Satan - 06-09-2011 16:35

aha o_o też tak miałem w podstawówce ale kurator nie interweniował Tongue