Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Rozkład seriali - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [Rozwiązane]Rozkład seriali (/Temat-Rozwiazane-Rozklad-seriali-42624)



[Rozwiązane]Rozkład seriali - mikolaj90 - 05-09-2011 18:08

Witam. Nęka mnie ostatnio całkowity brak czasu (wiecie od czego) i proszę kogoś o prośbę, o napisanie mi rozkładu seriali od kiedy do kiedy są, i o której godzinie.

Rodzinka pl

Discovery:
Szkoła przetrwania
Przechytrzyć porywacza
Roos Kemp w świecie zbrodni
Ciekawość

Bardzo proszę o pomoc, mogę sam sobie znaleźć wiem, ale naprawdę ostatnio nie mam czasu. Pomoc nagram reputem lub mogę odwdzięczyć się w inny sposób, wystarczy napisać. Pozdrówa.


RE: Rozkład seriali - Arekxxl - 06-09-2011 00:08

Dwa pierwsze sobie odrzuć, nie poniżaj się tymi tasiemcami za publiczne pieniądze.

Znajdź coś na necie, ja polecam "Na imię mi Earl" na zabicie czasu Big Grin


RE: Rozkład seriali - Morfit - 06-09-2011 00:19

@UP: Gościu, według mnie, to TY poniżasz się tym co piszesz. Niekulturalnie mówiąc - co Cię obchodzi co ogląda mikolaj90? Każdy ma inne gusty, a skoro ktoś woli takie seriale, to powinieneś to uszanować, a nie mówić, żeby "nie poniżał się tymi tasiemcami za publiczne pieniądze" Poza tym, skoro nie potrafisz pomóc, to nie odpowiadaj.


RE: Rozkład seriali - Daminn - 06-09-2011 17:35

Only Trudne Sprawy i Dlaczego Ja?. Na inne produkcje nie masz co patrzeć...


RE: Rozkład seriali - Kwashu - 06-09-2011 22:11

A ja za to kocham rodzinke.pl Big Grin


RE: Rozkład seriali - Jeppers - 06-09-2011 22:58

Nie Offtopować, Nie Znasz Odpowiedzi To Nie Pisz W Temacie, Każdy Kolejny Post Nie Na Temat Nagradzany Warnem !!!


RE: Rozkład seriali - mikolaj90 - 11-09-2011 21:30

Odświeżam, jeżeli ktoś pomoże wielkie dzięki jednak jak nikt się nie znajdzie to poświęcę czas i znajdę sobie Smile

@Edit: Do zamknięcia.


[Rozwiązane]Rozkład seriali - Tech - 13-09-2011 12:50

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.