Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FilePromotor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FilePromotor (/Temat-FilePromotor-42557)

Strony: 1 2


FilePromotor - Jose - 04-09-2011 10:27

Czy filepromotor działa? A jeśli tak to ile muszę czekać na moje zamówienie i ile maximum mogę dać kciuków, komentarzy itp., itd.?


RE: FilePromotor - Bolt - 04-09-2011 10:49

Firepromotor Wink Działa tylko pamiętaj że musisz mieć tam linki z fc, konkurencji nikt nie będzie promował. Ostatnio były spore zaległości i czekałem 1,5-2 tygodnie ale zlecenie wykonane. Ograniczenia nie ma, dawaj ile chcesz


RE: FilePromotor - KarmazynowyPirat - 21-09-2011 08:38

Ten firepromotor działa tak, jak ten cały FC, po prawie 2 tygodniach status zlecenia nadal pending ...


RE: FilePromotor - m4rcin93 - 21-09-2011 11:33

bo nikomu się nie chce tym zajmować proste Wink


RE: FilePromotor - olaaaxpp - 21-09-2011 12:30

Opóźnienia zostaną nadrobione na dniach.
Ostatnio mieliśmy sporo innych spraw na głowie i brakło czasu na realizację zamówień w FirePromotorze.


RE: FilePromotor - Yanke$ - 21-09-2011 13:57

pewnie ekipa firecash ręcznie dodaje lajki i dlatego tak długo to trwa, innej opcji nie widzę Big Grin


RE: FilePromotor - Diqtion - 21-09-2011 16:00

Na pewno nie Smile Na takie zamówienia jakie były realizowane nie ma mozliwości żeby robili to ręcznie.


RE: FilePromotor - Yanke$ - 21-09-2011 17:36

To była ironia mistrzu Smile


RE: FilePromotor - olaaaxpp - 21-09-2011 18:16

Pracujemy nad projektem który zabiera nam dziennie sporo czasu na testy i inne powiązane z tym czynności przez co zupełnie nie mieliśmy czasu na szybką realizację zamówień.
Byś może niedługo FirePromotor zostanie zautomatyzowany całkowicie dzięki czemu zamówienia będą na bieżąco realizowane.
Kwestia czasu.


RE: FilePromotor - elo13 - 24-09-2011 17:48

[Obrazek: dddypd.jpg]

rowniutki miesiac + jeszcze dzien Rolleyes