Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuję informacji ---> Upload - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Potrzebuję informacji ---> Upload (/Temat-Potrzebuje-informacji-Upload-42517)

Strony: 1 2


RE: Potrzebuję informacji ---> Upload - dawid327 - 19-09-2011 17:39

Jak wygląda sprawa z filmikami , warto wstawić np 20 z mała ilością wyświetleń czy raczej warto wstawić np 2-3 i wypromować je ?.
Która metoda będzie skuteczniejsze ?


RE: Potrzebuję informacji ---> Upload - scofi16 - 19-09-2011 18:18

Witam.

Wydaje mi się, że lepiej wstawiać tylko 2 - 3 z dobrą niszą (no chyba że ktoś znajdzie więcej nisz) i promować je niż 20 słabszych filmików.
Przy okazji to bardzo bym prosił kogoś obeznanego w uploadzie na sc/cf/fc o pomoc. Obejrzałem i czytałem już full poradników i wciąż mam kłopot ze znalezieniem niszy. Wydaje mi się, że są dobre a jak wrzucę filmy to jest po 50 wyświetleń na youtube i 0 pobrań.. Mogę zostać refem, a nawet oddać 50% z pierwszej uzbieranej wypłaty w zamian za pomoc, która przyniesie efekt.

Pozdrawiam