Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuję informacji ---> Upload - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Potrzebuję informacji ---> Upload (/Temat-Potrzebuje-informacji-Upload-42517)

Strony: 1 2


Potrzebuję informacji ---> Upload - dawid327 - 03-09-2011 13:48

Witam

Jestem na tym forum od dłuższego czasu , regularnie je przeglądam od czasu do czasu coś naskrobię Smile . Z racji tego że od jakiegoś czasu moja sytuacja finansowa trochę się pogorszyła chciałbym zaczerpnąć troszkę informacji na temat uploadu . Wielu użytkowników wyciąga z tego całkiem dobra kaskę , wiadomo na początku nie ma co liczyć na kokosy , ale to jak w każdym biznesie . Jakiś okres wstecz próbowałem coś zacząć uploadować zarejestrowałem się w jakimś serwisie niestety nie pamiętam jakim :s i z czyjego reflinka . Od połowy września będę mieć masę wolnego czasu który chciałbym jakoś spożytkować tzn . zarobić coś kaski a każda złotówka się przyda . A teraz do rzeczyCool

Z tego co się orientuję stronki dające zarobić na uploadzie dzielą się na te , w których przed pobraniem trzeba wypełnić ankietę (kasa za pobranie jest wtedy większa) i na te które oferują niższą stawkę za pobranie ale nie trzeba nic wypełniać tylko od razu pobieramy plik , który jest nam potrzebny .

Pytanie nr 1.
Chciałbym dowiedzieć się jakie strony pierwszego i drugiego rodzaju są najbardziej opłacalne i w 100% wypłacalne , oraz jak wygląda sprawa z wypłatami czy są jakieś problemy i ogólnie jakie są opinie osób , które są powiązane z daną stroną .

Pytanie nr 2.
Wiadomo początki są trudne , ale chciałbym się dowiedzieć czy ogólnie ciężko jest zacząć , czy potrzebny jest jakiś wkład własny $$ , i jak dużo czasu poświęciliście Wy drodzy użytkownicy aby zaczęło przynosić to jakieś korzyści .

Pytanie nr 3.
Czy byłby ktoś chętny aby podzielić się ze mną swoją wiedzą oczywiście będę refem , samemu jest ciężko zacząć nie mając o tym bladego pojęcia , jedyne co wiem to , że jest coś takiego jak remout upload Jerk2 i tyle w tym temacie .

Pytanie nr 4.
Czy warto zaczynać współpracę np z 3-4 stronami ? Czy działać tylko w jednej i to jej poświęcać całą swoja uwagę

Jeśli macie jeszcze jakieś dobre rady dla początkującego uploadera to piszcie w tym temacie chętnie posłucham rad osób bardziej doświadczonych w tym temacie .

Ps. ostatnio zauważyłem że można również zarobić poprzez to, że ktoś będzie oglądać na filmik , ma ktoś może trochę więcej informacji na ten temat ??

Troszkę się rozpisałem ale chciałbym wszystko dobrze zrozumieć Smile
Byłbym wdzięczny za wyczerpujące odpowiedzi , i chciałbym aby na początku dyskusja rozwinęła się w tym temacie , także proszę nie pisać postów typu "napisz na priv " albo na "gg" . Wydaje mi się , że ten temat przyda się nie tylko mnie ale również innym , którzy chcieli by zacząć swoją przygodę z uploadem. Oczywiście jeśli ktoś zechce aby został z jego refem to przejdziemy na priva czy też na gg Cool

Pozdrawiam
2


RE: Potrzebuję informacji ---> Upload - Pati - 03-09-2011 14:11

Pytanie nr 1.
Firecash.org ;] poczytaj troszkę SB na tym forum to będziesz wiedział jakie są opinie itp ; ] a z wypłatami nie ma problemów ;] wypłacić możesz instant , ale minimum do wypłaty to $10 .. xd

Pytanie nr 2.
Ciężko zacząć...hm... czy ja wiem.. długo nad tym nie siedzę ;d a pomagał mi Haggard więc jakoś leci ;] nie , żadnego wkładu własnego nie zrobiłam a kasa leci ^^ Mhm ;]

Pytanie nr 3.
Tak ^^ ja mogę pomóc xD chociaż polecam haggarda bo tłumaczy lepiej ode mnie ;p tylko musisz mu kupić kawę i ciastka i zrobić masaż (żartuje ^^ )

Pytanie nr 4.
Ja myśle , że 2 max Big Grin jak dla mnie , ale kto jak woli ;]


Cytat:ostatnio zauważyłem że można również zarobić poprzez to, że ktoś będzie oglądać na filmik , ma ktoś może trochę więcej informacji na ten temat ??
eee.. zależy o co chodzi Big Grin


RE: Potrzebuję informacji ---> Upload - Qwik - 03-09-2011 14:21

Videobb,Videozer-zarabianie na filmach
Najlepiej na 3 fora warezowe
Najlepsze hosty to:filesonic,wupload,uploadstation,fileserve
Na początku trudno jest w uploadingu.


RE: Potrzebuję informacji ---> Upload - dawid327 - 03-09-2011 15:49

Powiedzcie mi jeszcze na które serwisy są bardziej opłacalne te z ankietami czy tez bez , chodzi mi tutaj głównie o to czy nakład włożonej pracy jest lepiej opłacony w tych z ankietami czy w tych bez . Wydaje mi się ,że dużo łatwiej jest zarabiać na tych bez ankiet bo komu by się chciało je wypełniać :], tak mi się wydaję , jakie jest wasze zdanie ?


RE: Potrzebuję informacji ---> Upload - Qwik - 03-09-2011 16:01

Nie wiem ponieważ nie zarabiałem na pay per action ale z tego co wiem łatwiej na normalnym uploadingu.


RE: Potrzebuję informacji ---> Upload - komodo22 - 05-09-2011 13:06

witam, dołącze sie do pytania. i dołożę jedno własne.
mianowicie...

Gdzie mam wklejać swoje linki z plikami najlepiej zagraniczne stronki. (nie podawajcie forów bo tam tematy szybko się przewijaja i nikt nie zdąży nawet mojego zauważyć Wink)

chodzi mi tu o stronki typu exsite, gdzie jest duży wskaźnik on-line użytkownikow


RE: Potrzebuję informacji ---> Upload - sylwu - 05-09-2011 15:04

(05-09-2011 13:06)komodo22 napisał(a):  witam, dołącze sie do pytania. i dołożę jedno własne.
mianowicie...

Gdzie mam wklejać swoje linki z plikami najlepiej zagraniczne stronki. (nie podawajcie forów bo tam tematy szybko się przewijaja i nikt nie zdąży nawet mojego zauważyć Wink)

chodzi mi tu o stronki typu exsite, gdzie jest duży wskaźnik on-line użytkownikow

A co uploadujesz?


RE: Potrzebuję informacji ---> Upload - komodo22 - 05-09-2011 20:21

Cytat:A co uploadujesz?



Uploaduje XXX filmy i czasami muzykę, jednak dniówki mnie nie zadowalają, wrzucam tylko na Exsite ( zdaża mi się dostać bana na pare dni za nie celowego dubla i z tego powodu tracę pare dniówek)


RE: Potrzebuję informacji ---> Upload - sylwu - 08-09-2011 10:24

To znajdź sobie jeszcze z kilka dobrych for. Kilka z pl, kilka zagranicznych i zarobki na pewno się zwiększą.


RE: Potrzebuję informacji ---> Upload - Killer - 08-09-2011 21:10

(03-09-2011 13:48)dawid327 napisał(a):  Pytanie nr 1.
Chciałbym dowiedzieć się jakie strony pierwszego i drugiego rodzaju są najbardziej opłacalne i w 100% wypłacalne , oraz jak wygląda sprawa z wypłatami czy są jakieś problemy i ogólnie jakie są opinie osób , które są powiązane z daną stroną .
sharecash, firecash, cashfile - najwyższe stawki za upload, natomiast fileserve, filesonic dla tych co chcą zarobić mniej małym kosztem przykładowo można dorobić na darkwarez itp.

Sharecash - moj ulubiony, jednak polecam polskie odpowiedniki, fc/cf gdyz latwiej sie z nimi skontaktować i coś dogadać.

(03-09-2011 13:48)dawid327 napisał(a):  Pytanie nr 2.
Wiadomo początki są trudne , ale chciałbym się dowiedzieć czy ogólnie ciężko jest zacząć , czy potrzebny jest jakiś wkład własny $$ , i jak dużo czasu poświęciliście Wy drodzy użytkownicy aby zaczęło przynosić to jakieś korzyści .

Wkład $$ nie jest wymagany, od zera do bohatera.
Osobiście poświęcam po 4-7 godzin każdego dnia profit przeróżny do średnio 3k~zł, jednak poświęcając godzinę dziennie spokojnie kilka stówek wyciągniesz.

(03-09-2011 13:48)dawid327 napisał(a):  Pytanie nr 3.
Czy byłby ktoś chętny aby podzielić się ze mną swoją wiedzą oczywiście będę refem , samemu jest ciężko zacząć nie mając o tym bladego pojęcia , jedyne co wiem to , że jest coś takiego jak remout upload Jerk2 i tyle w tym temacie .

Teoria pewnie każdy się podzieli jednak niższe musisz odnaleźć na własną rękę. W sc/fc/cf wiedza na temat remotu, shelli itp nie będzie Ci potrzebna.
Szukasz niższy promujesz ją na youtubie dodając linki w opisie - i tyle. Recepta na sukces.

(03-09-2011 13:48)dawid327 napisał(a):  Pytanie nr 4.
Czy warto zaczynać współpracę np z 3-4 stronami ? Czy działać tylko w jednej i to jej poświęcać całą swoja uwagę

Wszystko jedno zasady jeśli korzystasz z sc/cf/fc zasady wszędzie są te same.
Czasem lepiej mieć alternatywe gdy np cashfile lub firecash padną (czasem zdarzają się upadki kilkugodzinne), sharecash jest najbardziej stabilny.