Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polska - Meksyk 1:1 - Wersja do druku

+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Polska - Meksyk 1:1 (/Temat-Polska-Meksyk-1-1-42507)

Polska - Meksyk 1:1 - Roben - 03-09-2011 10:21

Reprezentacja Polski zremisowała z Meksykiem 1:1 (1:1) w towarzyskim meczu piłkarskim rozgrywanym na Pepsi Arenie w Warszawie. Bardzo dobry mecz rozegrał Paweł Brożek, który otrzymał od Franciszka Smudy szansę na grę od pierwszej minuty. Gorzej poszło Ludovikowi Obraniakowi. Pomocnik polskiej kadry w 70. minucie otrzymał czerwoną kartkę za kopnięcie przeciwnika.

Polska - Meksyk 1:1 (1:1)
Bramki: Paweł Brożek (27), Javier Hernandez (35).
Żółte kartki: Patryk Małecki - Carlos Salcido, Hector Moreno.

Czerwona kartka: Ludovic Obraniak (70 - za kopnięcie przeciwnika)
Sędziował: Alexandru Deaconu (Rumunia).

Polska: Przemysław Tytoń - Marcin Wasilewski, Arkadiusz Głowacki, Tomasz Jodłowiec (90. Janusz Gol), Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski (46. Patryk Małecki), Dariusz Dudka, Adrian Mierzejewski (67. Maciej Rybus), Adam Matuszczyk (71. Kamil Glik), Ludovic Obraniak - Paweł Brożek (84. Sławomir Peszko).

Meksyk: Alfredo Talavera - Efrain Juarez (74. Sergio Perez), Francisco Rodriguez, Hector Moreno, Carlos Salcido - Pablo Barrera, Gerardo Torrado, Jesus Molina, Andres Guardado - Antonio Naelson (65. Giovani dos Santos), Javier Hernandez (46. Aldo De Nigris).

Niezły mecz naszej reprezentacji na tle silnego rywala jakim jest Meksyk. We wtorek z Niemcami bedzie o wiele ciężej.