Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mala pomoc przy sharecash. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Mala pomoc przy sharecash. (/Temat-Mala-pomoc-przy-sharecash-42469)



Mala pomoc przy sharecash. - mareczek - 02-09-2011 14:03

Hmhm a zatem gdy daje swoj link z plikiem do pobrania kolegom no to jest tak:

Wchodzi w link, potem wypelnia ankiete( np. na IQ..) podaje numer i siec, ale zeby zaczac pobieranie no to musi placic za smsa i wyslac START czy co tam.. na numer 60025 czy cos takiego. No wiec moje pytanie: Czy nasze pliki moga pobierac tylko obcokrajowcy? Za dobra odpowiedz daje reputa. Pozdrawiam Wink


RE: Mala pomoc przy sharecash. - erold - 02-09-2011 14:09

Nie znam się dobrze na SC ale skoro wyświetliła im się oferta to raczej jest ona dostępna również dla Polski, gdyby tak nie było zamiast oferty byłby napis ze nie ma ofert dla twojego rejonu. Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić.


RE: Mala pomoc przy sharecash. - Yanke$ - 02-09-2011 14:11

Niech lepiej nie wysyła takiego smsa, gdyż taki esemes oznacza zgodę na rozpoczęcie płatnej subskrypcji sms'owej, a to oznacza szybkie zżeranie gotówki z telefonu praktycznie bez naszej wiedzy. Cholernie trudno to wyłączyć.

@Topic Oferty teoretycznie mamy, tylko wszystkie płatne, a więc pobieranie się nie opłaca. Dlatego większość osób nastawia się na pobieranie plików z zagranicy.


RE: Mala pomoc przy sharecash. - matevos - 02-09-2011 14:11

Dla Polski są tylko płatne oferty.


RE: Mala pomoc przy sharecash. - mareczek - 02-09-2011 14:17

czyli tak jak Yankes napisal, jesli ja chce cos pobrac to najlepiej zza granicy a jesli ktos ma ode mnie cos pobrac i nie placic za to to musi byc z innego kraju niz Polska tak?


RE: Mala pomoc przy sharecash. - matevos - 02-09-2011 14:33

Najlepiej jak pobierają zza granice gdyż mają darmowe oferty.


RE: Mala pomoc przy sharecash. - mareczek - 02-09-2011 14:37

ok no to tyle chcialem wiedziec wszystkim daje pozytywa Wink dzieki za pomoc, temat do zamkniecie Wink