Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Nowe klucze do gry minecraft po 35 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Nowe klucze do gry minecraft po 35 zł (/Temat-Sprzedam-Nowe-klucze-do-gry-minecraft-po-35-zl-42466)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Nowe klucze do gry minecraft po 35 zł - Podgor - 02-09-2011 12:21

1 .Nazwa przedmiotu: Klucz do gry minecraft
2. Opis przedmiotu: Sprzedam nowy klucz do gry minecraft, taki sam jaki możecie zakupić poprzez stronę minecraft.net za 14,95 Euro
3. Źródło pozyskania: Nie będę zdradzał metody pozyskania, ponieważ wie o niej niewiele osób, jednak zapewniam, że wszystko odbywa się w 100% legalnie
4. Kontakt: Prywatna Wiadomość, ten temat
5. Cena: tylko 35 zł
6. Sposób zapłaty za przedmiot: mbank, ipko, nie akceptuję [przynajmniej na razie] płatności paypal. Możliwość wystawienia aukcji na allegro z konta, które ma prawie 350 komentarzy.

Jestem w wysłać kod przed wpłatą jakiemuś na prawdę zaufanemu użytkownikowi w celu potwierdzenia reszcie, że to nie ściema.


RE: [Sprzedam] Nowe klucze do gry minecraft po 35 zł - Podgor - 09-09-2011 16:25

Nadal aktualne.


RE: [Sprzedam] Nowe klucze do gry minecraft po 35 zł - Mateusz5511 - 18-09-2011 19:42

mi byś wysłał pierwszemu czy nie?


RE: [Sprzedam] Nowe klucze do gry minecraft po 35 zł - L3oN - 19-09-2011 20:22

Witam chciałbym kupić 2 keye

Zapłacić być i wysłał plik .pdf i czy jest możliwość dostania jednego przed wpłatą aby potwierdzić że to nie oszustwo?? Smile


RE: [Sprzedam] Nowe klucze do gry minecraft po 35 zł - Podgor - 21-09-2011 22:34

Witam, co do Mateusz5511 jesteś zaufanym użytkownikiem, także myślę, że mógłbym się zastanowić, jednak wolałbym załatwić to poprzez allegro [mam 350 komentarzy] niż dawać pierwszy klucz.
L3oN masz 70 komentarzy i kilkumiesięczne konto, zostałem ostatnio oszukany [co prawda tylko na 5 zł] przez bardziej "zaufanego" użytkownika, także przykro mi, ale wolałbym nie ryzykować. Po zobaczeniu pieniędzy na moim koncie w ciągu 15 minut wyślę klucz. Poza tym mogę obiecać zniżkę na dwa klucze Smile

Ostatnio przeprowadziłem na forum transakcję na 30 zł [link w podpisie], także oszustem nie jestem. Dodatkowo mogę podesłać link do mojego konta na allegro, tam mam podany numer gg oraz mail, w ten sposób zweryfikujecie, że to moje konto.


RE: [Sprzedam] Nowe klucze do gry minecraft po 35 zł - Mateusz5511 - 22-09-2011 18:28

jak bym kumpla dorzucił kopsnął byś kody po 20zł sztuka ?


RE: [Sprzedam] Nowe klucze do gry minecraft po 35 zł - Podgor - 22-09-2011 20:27

Wtedy byłbym na duży minus Smile Mogę spuścić maksymalnie 5 zł na dwóch kluczach.


RE: [Sprzedam] Nowe klucze do gry minecraft po 35 zł - Podgor - 28-09-2011 19:38

Nadal aktualne.


RE: [Sprzedam] Nowe klucze do gry minecraft po 35 zł - CrisPL - 02-10-2011 07:34

A skąd masz te klucze?


RE: [Sprzedam] Nowe klucze do gry minecraft po 35 zł - Podgor - 02-10-2011 08:51

Prosto ze strony, tylko są kupowane hurtowo, więc jest zniżka.