Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odbierz 50 PLN na PayPal za założenie konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Odbierz 50 PLN na PayPal za założenie konta (/Temat-Odbierz-50-PLN-na-PayPal-za-zalozenie-konta-42428)

Strony: 1 2 3


RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - odbieramprezent.pl - 04-09-2011 12:49

(04-09-2011 12:26)wybitny napisał(a):  A da się je wypłacić również w żabce (nie musi być bezstratnie)?
Jak nie tam to gdzie, jak wspomniałem nie mam konta WZ WBKSad
Jeśli zamówisz kartę do izzyKonta to za darmo wypłacisz tę wpłaconą kwotę (30zł) w bankomatach banku BZ WBK. Nie potrzebujesz mieć u nich konta. Reszta darmowych bankomatów dla klientów mBanku to: Cash4You, eCard oraz Sieci Euronet, lecz w tych bankomatach wypłata jest od 50 zł. W BZ WBK od 10 zł.

A wpłacić za darmo można we wpłatomacie mBanku, tu ich lista.
Albo w Żabce/Freshmarkecie za 1,50 zł.


RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - diabloo07 - 04-09-2011 17:15

Nikt nie będzie do Was pisał o zlikwidowanie konta czy o wpłatę. Ja mam konto w mBanku od 2 lat, nic na nie nie wpłacam od roku i nikt mi nie pisze listów ani nie dzwoni.


RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - Gegz - 05-09-2011 10:41

Trochę meczenia jest.


RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - odbieramprezent.pl - 05-09-2011 11:34

(05-09-2011 10:41)Gegz napisał(a):  Trochę meczenia jest.
Wypełnić wniosek, podpisać umowę, wpłacić pieniążki.
A kasa co dla niektórych to 8h ciężkiej pracy. Smile