Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odbierz 50 PLN na PayPal za założenie konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Odbierz 50 PLN na PayPal za założenie konta (/Temat-Odbierz-50-PLN-na-PayPal-za-zalozenie-konta-42428)

Strony: 1 2 3


RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - ipay - 03-09-2011 21:00

@up
a jak już mam izzykonto, to mogę dostać te 80zł?


RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - goblin21 - 03-09-2011 21:26

(03-09-2011 21:00)ipay napisał(a):  @up
a jak już mam izzykonto, to mogę dostać te 80zł?


Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Wszystko ładnie wyjaśnione jest moim poście niżej

Nie.
Musisz założyć nowe konto klikając w link podany na stronie.
Gdy założysz to konto, musisz wpłacić 300zł by poleżało sobie na koncie nie mniej jak 24 godziny. Po tej wpłacie osoba która założyła tę stronę i podała linka w który kliknąłeś, dostanie trochę kasy, którą się z Tobą podzieli.



RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - wybitny - 03-09-2011 22:11

Ok.
Załóżmy, że założe izzykonto
Jak mam na nie wpłacic (i ile bo chyba mniej niż 300zl) pieniądze?
WAŻNE nie mam żadnego innego kontaSad
Jak je (po 24h) wypłacić?(bezstratnie)
Ile w zamian oferujecie?


RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - goblin21 - 03-09-2011 22:28

To jest normalne konto bankowe, takie same jak byś założył sobie idąc do banku i prosząc śliczną panią w okienku o utworzenie konta.
Tyle że gdy zakładasz przez internet, po paru dniach przyjedzie smutny pan z papierami[umowa założenia konta i zapewne karty], podpiszesz papiery a on połowę zabierze i wszystko.
Dodatkowo jeśli klikniesz w link ze strony odbieramprezent.pl, to ten co stronę założył dostanie trochę kasy za to że ty założyłeś konto klikając w jego link, po czym on podzieli się z Tobą tą kasą.

Dotyczy eKONTA - Jeśli chcesz dostać 80 zł to MUSISZ wpłacić na to konto 300zł i te trzy stówy muszą leżeć na koncie minimum 24 godziny.
Dotyczy izzyKONTA - Jeśli chcesz dostać 20 zł to MUSISZ wpłacić na to konto 30zł i te trzy dychy muszą leżeć na koncie minimum 24 godziny.


Jak wpłacić ? Gdy już podpiszesz umowę i masz swój numer konta bankowego to lecisz do banku w swoim mieście wpłacasz na swoje konto 300zł i czekasz do jutra. Po 24 godzinach znów lecisz do banku i wypłacasz ze swojego konta.

I jeszcze raz proszę Czytajcie regulaminy http://www.odbieramprezent.pl/regulamin.html

Co najważniejsze i o czym autor tematu chyba specjalnie nie wspomniał:

Cytat:10. Nagrodami w promocji są:
W przypadku eKonta:
a) doładowanie PayPal 80 PLN
lub
b) doładowanie GSM 80 PLN

W przypadku izzyKonta:
c) doładowanie PayPal 20 PLN
lub
d) doładowanie GSM 20 PLN


http://www.odbieramprezent.pl/regulamin.html



RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - odbieramprezent.pl - 03-09-2011 23:21

(03-09-2011 22:11)wybitny napisał(a):  Ok.
Załóżmy, że założe izzykonto
Jak mam na nie wpłacic (i ile bo chyba mniej niż 300zl) pieniądze?
WAŻNE nie mam żadnego innego kontaSad
Jak je (po 24h) wypłacić?(bezstratnie)
Ile w zamian oferujecie?

Na izzyKonto wymagana jest jedynie wpłata w wysokości 30 zł. Wpłacić można przelewając z innego konta - znajomego czy to rodziców, we wpłatomacie lub w Żabce, w Żabce koszt to 1,50 zł. Wypłacić za darmo można np. w bankomacie banku BZ WBK.
Bonus za założenie izzyKonta to 20 PLN.
-----------------------------------------------
Dla eKonta umożliwiam otrzymanie 25 PLN (połowy prezentu) bez wpłacania pieniędzy na konto Smile


RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - mareczek - 04-09-2011 10:40

Wezcie olejcie tego typa, to nie jest na pewno takie proste, ze zakladacie konto dostajecie 80zl i zostawiacie konto. Na pewno potem beda przychodzily jakies powiadomienia aby wplacic na konto albo zlikwidowac je.. Nie warto sie bawic w takie rzeczy, jak chcecie kaski to zagladajcie do moich tematow zaczynajac od tego: Wink
|
|
|
V


RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - odbieramprezent.pl - 04-09-2011 10:55

Haha jesteś gościu śmieszny Smile


RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - mareczek - 04-09-2011 11:09

Odpisalem do cb w moim temacie, jesli masz zamiar dalej pisac glupoty to zaraz poinformuje administracje i skonczy sie na warnie Wink


RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - odbieramprezent.pl - 04-09-2011 11:51

(04-09-2011 11:09)mareczek napisał(a):  Odpisalem do cb w moim temacie, jesli masz zamiar dalej pisac glupoty to zaraz poinformuje administracje i skonczy sie na warnie Wink

Człowieku, nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.


RE: Odbierz 80 PLN na PayPal za założenie konta - wybitny - 04-09-2011 12:26

Popieram odbieramprezent.pl.

Dziękuję za szczegółowe odpowiedziSmile goblin24(+) i odbieramprezent.pl(+)

Pytanie do odbieramprezent.pl ile osób już założyło konto z Waszego polecenia i odebrało prezent? (jeśli to nie jest tajemnicąWink)
(03-09-2011 23:21)odbieramprezent.pl napisał(a):  
(03-09-2011 22:11)wybitny napisał(a):  Jak je (po 24h) wypłacić?(bezstratnie)

Wypłacić za darmo można np. w bankomacie banku BZ WBK.

A da się je wypłacić również w żabce (nie musi być bezstratnie)?
Jak nie tam to gdzie, jak wspomniałem nie mam konta WZ WBKSad