Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Swoj czas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Swoj czas (/Temat-SPRZEDAM-Swoj-czas-42416)



[SPRZEDAM] Swoj czas - qwertu - 01-09-2011 08:43

Przez najbliższy tydzień będę musiał trochę zbyt długo siedzieć w domu dlatego mogę się podjąć jakieś drobnej robótki dla kogoś z was.
Bym sobie dorobił jakieś grosze, a w uploadingu nie chcę się bawić bo i tak nie dam rady dobić do wypłaty.
Jeżeli ktoś ma jakąś robótkę (wstawianie jakiś zdjęć, komentowanie, ocenianie, jakiś drobny uploading czy np zakładanie jakichś kont) niech pisze na PW. Wink


RE: [SPRZEDAM] Swoj czas - HTML - 01-09-2011 09:28

a ile masz czasu?


RE: [SPRZEDAM] Swoj czas - qwertu - 01-09-2011 09:33

Ogólnie rzecz biorąc muszę być cały czas w domu. Trzeba czekać na gościa który nie wiadomo kiedy będzie a przez około tydzień jestem sam w chałupie więc tak od rana do 20 muszę być w domu.
Czyli nie kwestia ile ja mam czasu tylko czy ty masz coś do zrobienia. Wink


RE: [SPRZEDAM] Swoj czas - HTML - 01-09-2011 09:36

ja bym potrzebował żeby ktoś się zarejestrował na mojego lockerz naj mniej 10 osób


RE: [SPRZEDAM] Swoj czas - qwertu - 01-09-2011 20:00

Odświeżam - jak jest chętny zapraszam na PW


RE: [SPRZEDAM] Swoj czas - Miu - 01-09-2011 21:25

Na Microworkers sobie zajrzyj.