Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. (/Temat-Trip-Po-Europie-al-a-Busem-Przez-Swiat-POMOC-w-wyborze-trasy-srodka-transportu-42397)

Strony: 1 2


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Ganek - 01-09-2011 13:40

Właśnie jak tak krążyłem ołówkiem po mapie to kurde wychodzi że sporo tego zwiedzę Big Grin
Francja,Portugalia,Włochy,Chorwacja,Grecja,Bułgaria,Rumunia Smile


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Bolt - 01-09-2011 13:44

aa i transport, odpuść sobie osobówkę, jazda z rodzicami i z sąsiadami na chorwacje w toyocie hiace to nie było lekko, jazdy osobowym sobie nie wyobrażam. To też lepiej dla kierowcy bo jak byście się zmieniali to zawsze lepiej mieć dużo miejsca a nie siedzieć z kolanami pod sufitem


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - mikolaj90 - 01-09-2011 13:44

Jeżeli jesteś naprawdę kozak bierz żuka i zrób sobie wycieczkę taką jak zaznaczyłem:

[Obrazek: cbc9d003cf78b601m.jpg]


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Jeppers - 01-09-2011 13:49

Trip Po Europie, A Nie Azji I Afryce !!!!


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - m4rcin93 - 01-09-2011 13:49

Na Wałbrzych !


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Ganek - 01-09-2011 13:58

Chyba mnie trochę poniosło Lol

[Obrazek: d7aab77aba887a70e459b01586f88a66.jpg]


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Psek - 01-09-2011 14:36

Do San Marino!


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Lubelak - 01-09-2011 14:37

(01-09-2011 13:16)MareKSG napisał(a):  Szczerze ogórek jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Nie wiem jaki budżet ale ewentualnie VW Transporter, Kia Carnival, Ford Transit lub pełen hardcor czyli Żuk Smile Co do trasy to może Bałkany?

VW transporter a ogórek to jedno i to samo Smile Jus Brajn