Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. (/Temat-Trip-Po-Europie-al-a-Busem-Przez-Swiat-POMOC-w-wyborze-trasy-srodka-transportu-42397)

Strony: 1 2


Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Ganek - 31-08-2011 20:36

Zapewne większość z was słyszała o 5 osobowej grupce studentów która,kupiła 20 letniego busa i wyruszyła w trip po europie zachodniej.


Jakiś czas temu, chyba październik 2010 trafiłem na ich filmik (polecam, jeśli ktoś jeszcze nie widział)
http://www.youtube.com/watch?v=FcVndGtw41I

Bardzo spodobało mi się to wszystko cała perspektywa wycieczki, wspomnienia na całe życie.
Myślę, że każdy z nas chciałby coś takiego przeżyć ale nie każdy ma na tyle odwagi.
Ja chciałbym coś takiego zorganizować(Co prawda dopiero za 2 lata, ale myślę że jeśli teraz zacznę się orientować to nie zaszkodzi) , może nie do końca taką samą wycieczkę, ale będę starał się na nich wzorować.

Teraz chciałbym się was poradzić:

Podstawa, środek transportu.
Wiem, że ogórek to kultowy busik ale tak jak pisałem wcześniej nie chcę AŻ tak bardzo ich naśladować.
Zastanawiałem się też czy jest sens kupować busa, czy nie można pojechać zwykłą osobówką, czy czymś innym. ( i ewentualnie przemalować ją żeby to wszystko ładnie się komponowało)
Także proszę was o poradę, jakiś samochodzik nie drogi, może być jakaś alternatywa dla ogórka i równie dobrze zwykła osobówka.
Dodam że będzie nas ok. 3-5 osób.

Druga sprawa, miejsca które chcę zwiedzić.
Tutaj prosiłbym was o wymienienie jakiś ciekawych, wartych odwiedzenia miejsc (jakieś konkretne miasto/obiekt). Zakres ? Cała Europa Tongue


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Jeppers - 01-09-2011 10:43

Samochód, wystarczy osobówka, chyba, że chcesz zabrać więcej osób, jednak w 3-4 to osobówka styknie.

Trasa : bankowo muszą być Włochy(Rzym, Capua), Hiszpania(Madryt, Majorka, Malaga), Portugalia(Lizbona, Porto), Francja(Paryż), bez tego nie ma frajdy hehe, czyli wyjdzie Ci cała Europa, bo Portugalia jest na skraju zachodnim Big Grin


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Takahari - 01-09-2011 11:58

Transport hmm Hulajnoga [przynajmniej skrzynia biegów nie rozwali się xD]
Francja: Saint Tropez to trzeba odwiedzić


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - mikolaj90 - 01-09-2011 12:21

Napisz do nich na email. Porozmawiaj, popytaj się.


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Killer - 01-09-2011 12:26

@UP

myśle że Ganek nie zamierzałby korzystać z tej samej trasy i wymyśliłby coś bardziej oryginalnego Smile
plagiatowanie pomysłów już nie jest takie fajne Smile


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Scoobyx - 01-09-2011 12:42

Grecja. Tam jest duużo pięknych miejsc.


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Jeppers - 01-09-2011 12:50

dodam księstwo monaco Smile


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Lubelak - 01-09-2011 13:13

Co do środka transportu dobrym rozwiązaniem byłby VW T4 mam taki i na pewno by spełnił oczekiwania
ew. Ford Transit


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - MareKSG - 01-09-2011 13:16

Szczerze ogórek jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Nie wiem jaki budżet ale ewentualnie VW Transporter, Kia Carnival, Ford Transit lub pełen hardcor czyli Żuk Smile Co do trasy to może Bałkany?


RE: Trip Po Europie al'a Busem Przez Świat. POMOC w wyborze trasy, środka transportu. - Bolt - 01-09-2011 13:27

to i o chorwacje warto zaczepic Wink ale nad adriatykiem, reszta nie jest zbyt ciekawa. A z chorwacji na włochy