Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gagabux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gagabux (/Temat-Gagabux-42383)



Gagabux - soulman64 - 31-08-2011 15:20

Postanowiłem zaprezentować bux, na który niedawno się natknąłem, jest to najlepszy bux spośród tych, które dotychczas widziałem, więc gorąco zachęcam.

Gagabux

Statystyki dla konta standard:
stawka za klik: 0,01$
stawka za klik poleconego: 0,005$
ilość reklam: 15-25
czas trwania reklamy: 30s
limit direct referrali: 15
limit rented referrali: brak
minimum do wypłaty: 2$
czas oczekiwania na wypłatę: 5-10 dni roboczych
akceptowane systemy płatności: PayPal/AlertPay
Konto premium:
stawka za klik: 0,02$
stawka za klik poleconego: 0,015$

ilość reklam: 25-45
Premium kosztuje 9$ za miesiąc, jest to bardzo opłacalne, ale od niedawna nie można kupować premium z main balance, tylko trzeba wpłacać z konta PP lub AP.

Przykładowe zarobki po miesiącu (standard):

Bez poleconych: 10$
Z 15 poleconymi: 90$

Wygląd strony + jak zarabiać:
[Obrazek: reklamygagabux.jpg]

Reklamy znajdują się w „SURF ADS”, niewidocznym na screenie.

Ocena redaktora:

Dość ładny layout, dużo reklam, dobre stawki, bardzo opłacalny premium, wypłacili ponad $100tys, mają forum i aktywnych moderatorów. Smile

Ocena: 9/10 ( tak wysoka, gdyż jeszcze nie spotkałem się z lepszym buxem )

REJESTRACJA
Odnośnik dałem z refem, gdyż z poleconych linków dostaje się o 3-4 reklamy dziennie więcej, co jest kolejnym plusem wyróżniającym gagabux spośród innych buxów (przy rejestracji poleconej jest obustronny zysk), także zachęcam Smile


RE: Gagabux - mareczek - 31-08-2011 17:50

Tak, tak dobry scam Wink Nie rejestrujcie sie na tym buxie, a tu kilka powodow:

1. Nie wyplacisz bez konta premium, tak,tak nie widzisz to ale w regulaminie jest napisane ze zeby wyplacic trzeba miec te konto premium. A jakoze nie mozna z main balance czyli musisz zaplacic 9$ za konto premium zeby wyplacic zalozmy 20$.

2. Nawet jak juz masz te konto premium to wyplacaja straaasznie dlugo nawet do 60 dni.

3. Czy nie widzisz ze to oszustwo? Ktory bux daje 20$ zarobku codziennie?

To wszystko, jesli kogos jeszcze nie przekonalem to prosze bardzo, rejestrujcie sie, stracicie tylko czas i nerwy Wink


RE: Gagabux - cpr - 31-08-2011 18:28

Jeżeli ktoś chce to mogę oddać za symbolicznego dolara, konto na gagbux z saldem 8$.


RE: Gagabux - Egon - 31-08-2011 18:34

"Premium kosztuje 9$ za miesiąc, jest to bardzo opłacalne, ale od niedawna nie można kupować premium z main balance, tylko trzeba wpłacać z konta PP lub AP." nie mów że od nie dawna nie można kupować premium z mainbalance bo nie można już dobre ponad pół roku.


Gagabux - DDK - 05-08-2012 19:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.