Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyselekcjonowane Francuzkie i Niemieckie fora warezowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wyselekcjonowane Francuzkie i Niemieckie fora warezowe (/Temat-Wyselekcjonowane-Francuzkie-i-Niemieckie-fora-warezowe-42359)



Wyselekcjonowane Francuzkie i Niemieckie fora warezowe - DarkDevil11 - 31-08-2011 01:23

Męczy cię uploadowanie na polskie fora?
Nie masz skąd wziąć zagracznicznych for?

Wiem coś o tym.
Aż sam wziąłem się do roboty i zacząłem głębiej szukać.
Fakt szukanie zajęło mi spory czas.Wyselekcjonowanie najlepszych for także,jednak w końcu zdobyłem listę najlepszych for Francuzkich (dobre dla Uploaded.to jak i dla FileSonic) oraz Niemieckich (dobre dla Filesonic)

Jest też parę pobrań z Belgii czy Austrii bo to państwa sąsiadujące.

Dzięki nim zarobisz więcej!
Nie musisz wcale uploadować tyle co na Polskie fora.

Cena to 5$ za cały pakiet Francja + Niemcy

Gratis dorzucam linki skąd brać filmy francuzkie i niemieckie aby następnie wrzucać je na fora.

Oto screen pewnego czasu pracy na tych forach.Brak czasu niestety nakazał mi zrezygnować po części z uploadu więc teraz tam już nie wrzucam.Jednak odgrzebałem dla was starą statystykę aby każdy mógł zobaczyć jak to wygląda w praniu.

[Obrazek: 40f113c6.png]

Jeszcze zostawiam dane kontaktowe:

gg:8861785 (zawsze niewidoczny)


RE: Wyselekcjonowane Francuzkie i Niemieckie fora warezowe - DarkDevil11 - 31-08-2011 22:13

Tutaj dowody na to że jest to wiarygodna lista.Wszystkie pliki wrzucane na francuzkie fora.Chyba 5$ jest śmieszną ceną za to co daje.

[Obrazek: 331a7f8c.png]

oraz:

[Obrazek: b13b6919.png]


RE: Wyselekcjonowane Francuzkie i Niemieckie fora warezowe - masterex2 - 03-09-2011 08:48

polecam Smile


RE: Wyselekcjonowane Francuzkie i Niemieckie fora warezowe - masterex2 - 09-09-2011 13:20

@ Edit. Może i ten Pan wyżej miał takie zarobki, ale kupiłem te fora i muszę przyznać, że się nie opłaca.. Nie ma takich zarobków jak sprzedawca pisał mi na gg (5$ dzień)


RE: Wyselekcjonowane Francuzkie i Niemieckie fora warezowe - Qwik - 10-09-2011 09:26

Od darkdevila nic się nie kupuje


RE: Wyselekcjonowane Francuzkie i Niemieckie fora warezowe - masterex2 - 11-09-2011 19:42

fakt faktem, że na jego forach odrobiłem sobie hajs w tydzień, ale od znajomego dostałem lepsze : P