Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Założenie strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Założenie strony (/Temat-Zalozenie-strony-42338)



Założenie strony - mikolaj90 - 30-08-2011 19:42

Ile kosztuje założenie samej strony takiej jak TakeAGift ?


RE: Założenie strony - Killer - 30-08-2011 19:47

3-5 tysiakow


RE: Założenie strony - mikolaj90 - 30-08-2011 19:50

A czy ktoś byłby chętny założyć taką stronę ? Chodzi mi o ogólny ten sam zarys ale inne zasady. Ale na razie pytam się czy ktoś byłby chętny. Proszę o niepisanie zbędnych, głupkowatych i pozbawionych całkowitego sensu komentarzy.


RE: Założenie strony - Psek - 30-08-2011 20:03

Daj GG na PW


RE: Założenie strony - Admin - 30-08-2011 20:06

Mikolaj, to cena orientacyjna cena za sam silnik, domena to akurat grosze bo z 20 zl, jeszcze dochodzi serwer ktory wytrzyma restocki a to tez pare stowek miesiecznie.
W reklame pewnie też troche będzie trzeba zainwestować, nie mówiąc o nagrodach.


RE: Założenie strony - mikolaj90 - 30-08-2011 20:15

Gdyż planuję założenie w niedalekiej przyszłości serwisu na zarysie takeagift. Nie będzie chodziło w nim o zbieranie punktów, nie będzie restocków tylko o rywalizację między użytkownikami o daną nagrodę, najlepszy wygrywa. Taki mały biznes plan. Dla ciekawych napiszę, że nie zakładam go sam (tutaj już moja głowa z kim). Ale jak już napisałem to są plany. Gdy już będę pewny zacznę szukać odpowiednich osób do założenia.


RE: Założenie strony - DDK - 30-08-2011 20:40

Życzę powodzenia ( szczerze ).