Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! (/Temat-150-zl-Za-Rejestracje-Najlepsza-oferta-42326)

Strony: 1 2 3 4


150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - Spheremaster - 30-08-2011 17:18

Chcialbym przedstawic wam sprawdzony sposób na zarabianie w internecie, jest to obecnie jeden z najlepszych sposobów na zarobienie kasy przez internet.

Wiele osób w Polsce zarabia już niemałe sumki, osobiście znam takich co siedzą w domu i nie chodzą do pracy bo mają z tego o wiele większy dochód.

Chodzi o Pokera. Byc moze czesc z was o tym słyszała, ale nie mieliscie okazji zagrac. Pokaże wam co zrobic i jak zaczac zarabiac na tym prawdziwe pieniądze.

Zarejestruj sie

Zaczynamy od rejestracji na tym portalu, jest to znany portal który uczy grac w pokera i daje każdemu 150 zł ( 50 $ ) które później możemy wypłacic.

Nie jest to żadna ściema bowiem pieniądze otrzymało już setki polaków.

Żeby otrzymac pieniądze musimy najpierw rozwiązac quiz - 20 pytań można miec 3 błedy - Wybieramy Quiz ( No Limit Big stack ).

To nic trudnego bo ułatwie wam zadanie i podam wam więkoszsc odpowiedzi quizowych - poniżej.

Odpowiedzi na quiz - No Limit Big Stack

Po zdaniu quizu - wybieracie tzw. Pokerroom - najlepiej wybrac PartyPoker , należy wchodzic na stoły 9-10 osobowe.

Jednak aby wygrywac pieniadze i zarabiac na tym trzeba grac według strategii opracowanej przez najlepszych graczy którą podaje poniżej:

http://www.internetowypoker24.com/shortstack.php - strategia według której musicie grac

Jeżeli macie jakies pytania piszcie tutaj, radze zainteresowac sie tematem, poczytac jeszcze więcej bo mozecie zarabiac na tym naprawde duże pieniądze.


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - adik0070 - 30-08-2011 19:30

Pytanie jest jedno, mianowicie: wypłaciłeś już coś?


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - Spheremaster - 30-08-2011 19:33

Tak, z wypłatami nie ma problemu, maja tam wiele mozliwosci wypłaty.


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - masterex2 - 30-08-2011 22:14

ja tam z hazardem nie zacczynam ;p


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - Spheremaster - 31-08-2011 07:54

tutaj nie masz nic do stracenia, a wiele mozesz zyskac, to nic nie kosztuje, na tym naprawde mozna dobrze zarabiac i czerpac z tego przyjemnosc, moj kolega lat 32 zarabia na tym takie sumki, ze w normalnej pracy beda mozliwe jak awansujesz np na dyrektora Smile czyli nierealne dla wiekszosc z nas.


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - ozgutek11d - 31-08-2011 12:34

Oj, żeby to było takie łatwe to każdy by w tym siedział ^^


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - cpr - 31-08-2011 12:51

Gra w pokera fajna sprawa. Sam grywamSmile Serwisu jednak nie polecam!


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - Morfit - 31-08-2011 13:01

@UP: A można wiedzieć dlaczego?


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - Spheremaster - 31-08-2011 13:03

Jest to najlepsza tego typu stronka ktora oferuje najwieksza kase praktycznie za nic, rejestracja jest prosta, a odpowiedzi na quiz mozna znalesc na google bez problemu, wiadomo trzeba troche o pokerze poczytac i pograc, nikt odrazu nie jest mistrzem, ale trzymajac sie strategii ktora zamiescilem w 1 poscie mozecie wygrywac niemala kase.


RE: 150 zł Za Rejestracje - Najlepsza oferta ! - cpr - 31-08-2011 14:26

(31-08-2011 13:01)Morfit napisał(a):  @UP: A można wiedzieć dlaczego?


Ano można; nie wiem jak u innych, ale u mnie robili same problemy.
W pokera gram już od paru lat toteż ten ich quizz szybko rozwiązałem, ale spoko oni zarzucili mi, że oszukiwałem i dali mi go jeszcze raz do rozwiązania. Jak rozwiązałem to następne problemy- weryfikacja; dowody, skany i inne pierdoły. W końcu po przeszło miesiącu dostałem ten bonusik, ale już drugi raz bym się w tym nie babrał.