Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! (/Temat-Pobieraczek-Wezwanie-do-Zaplaty-zdjecia-list-pomocy-42310)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - marcel_kk - 27-09-2011 16:56

(27-09-2011 05:51)krystian23 napisał(a):  Nie ale pewnie za niedługo dostane bo pare moich znajomych już dostało i nikt nie zapłacił
Ps. Podali fałszywe dane wiec doszli po IP.

Kolo co ty piszesz??? Od kiedy to i na jakiej podstawie dostawcy internetu mają obowiązek udzielania informacji
o Twoich danych osobowych na podstawie IP firmom czy innym podmiotom gospodarczym???
Dostawcy udzielą takich informacji jedynie na podstawie
nakazu sądowego.
Wezwania listowne dostaja ci, co podawali prawdziwe dane,
co do IP to na razie strachy na lachy.


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - pr3tor - 27-09-2011 19:54

ups. ja chyba podałem prawdziwe dane. Poczekamy zobaczymy... : /


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - krystian23 - 27-09-2011 20:42

(27-09-2011 16:56)marcel_kk napisał(a):  
(27-09-2011 05:51)krystian23 napisał(a):  Nie ale pewnie za niedługo dostane bo pare moich znajomych już dostało i nikt nie zapłacił
Ps. Podali fałszywe dane wiec doszli po IP.

Kolo co ty piszesz??? Od kiedy to i na jakiej podstawie dostawcy internetu mają obowiązek udzielania informacji
o Twoich danych osobowych na podstawie IP firmom czy innym podmiotom gospodarczym???
Dostawcy udzielą takich informacji jedynie na podstawie
nakazu sądowego.
Wezwania listowne dostaja ci, co podawali prawdziwe dane,
co do IP to na razie strachy na lachy.
Wiem wiem..tak oni twierdzą ale tez dziwne bo zarejestrowali sie później(moi koledzy) i oni dostali a ja nie.Pewnie podali prawdziwe dane.
Ale wychodzi na to ze ktos podał adres zamieszkania autora tematu i on dostal ten liscik? -,-
Bo on twierdzi ze nic nie ma z nimi wspólnego..


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - Lukasz16 - 03-10-2011 14:40

Cytat:Ja się zarejestrowałem z kafejki na nazwisko Nowak
czy Kowalski, nawet już nie pamiętam,
przysłali 2 emaile i nawet straszyli, że jak dane z rejestracji
nie będą się zgadzały to mnie znajdą po IP.
Niech szukają, powodzenia im życzę.

Ja tez sie rejestrowalem ale na fake dane.chcialem cos pobrać ale ostatecznie wyszło ze nie pobrałem wszystko tam jest badziewne. straszyli mnie na @ że jesli nie zaplace to sąd a jesli podałem fałszywe dane to po ip mnie namierzą. Olałem ich i do tej pory mam spokoj. rejestrowalem sie p ol roku temu.


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - cpr - 05-10-2011 21:02

Hey!
Proponuję dla zainteresowanych dzisiejszy artykuł na interii.
Jak się okazuje pobieraczek założył już kolejnego klona z tym swoim syfem "Megaload.pl".


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - sobolek - 10-10-2011 21:25

Dobra. Jak dla mnie to koniec tematu.

Kumpel ma tam do zapłaty 965zł. Z tego co wiem nie zapłacił im od 2lat prawie. I jakoś nic.

Było o tym w TV. Nic nie mogą ci zrobić.


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - Jaro070 - 14-01-2012 08:43

Też zarejestrowałem się na Pobieraczku i jak chciałem coś pobrać to się nie dało. Mogę ich pozwać za niewywiązanie się z umowy?


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - Sony_st - 14-01-2012 20:37

Możesz pozwać chociaż wątpie że to coś da.

Znam kilka osób co się tam zarejestrowało i nie wpłacali im pieniędzy i do dziś nic im nie zrobili.
Jedna znajoma zrobiła pewien "trik" sfałszowała dowód wpłaty, tzn. wypełniła kwitek z danymi które dostała od nich i podbiła pieczątką że przelane, wysłała im skan i do dziś cisza Wink