Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! (/Temat-Pobieraczek-Wezwanie-do-Zaplaty-zdjecia-list-pomocy-42310)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - masterex2 - 30-08-2011 22:51

HTML, chyba, że nie masz 18 latek to możesz to olać.. Big Grin


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - HTML - 31-08-2011 07:56

ja mam 23.


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - Lubelak - 31-08-2011 08:01

I co to wnosi do tematu ?


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - Tomek - 31-08-2011 09:00

z tego co się orientuje, pobieranie tych 90-kilku zlotych JEST ZGODNE Z REGULAMINEM NA KTÓRY SIĘ ZGODZILIŚCIE więc do sądu ich pozywac to troche bez sensu. "Użytkownik, korzystający z Bezpłatnego Testowania zobowiązuje się do wypowiedzenia zawartej umowy przed upływem terminu wskazanego w ust. 11, bądź do opłacenia Usługi Usenet w zamówionym pakiecie cenowym. Niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania niepieniężnego wskazanego w zdaniu 1 prowadzi do nieuzasadnionego obciążenia przez użytkownika Zasobów Angażowanych i podlega karze umownej zgodnie z postanowieniami § 6 ust. 3 oraz 4." - co oznacza że w ciągu 10 dni Bezplatnego korzystania musicie wykupić abonament za ok. 10 zł ALBO wypowiedzieć umowę ALBO nie zrobić nic i mieć teoretycznie przesrane.

Morał ten jest prosty i niektórym znany:
Nie rejestruj się na polskich stronach, efekt będzie gówniany (-_-)


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - Bolt - 31-08-2011 09:42

Przegrali sprawę i w sądzie i w uokik albo tylko w uokik, nieważne, w każdym razie możesz sobie podetrzeć dupe tym ich mailem, wrzuć do kosza, spuść w kiblu, powieś na ścianie , jednym słowem - nie płać


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - Admin - 31-08-2011 10:26

(30-08-2011 22:51)masterex2 napisał(a):  HTML, chyba, że nie masz 18 latek to możesz to olać.. Big Grin

myślisz że to coś zmieni ? jeśli nie masz 18stu to rodzice zostaną obciążeni tym zarzutem.


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - HTML - 31-08-2011 14:15

ja mam 23 lata


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - krystian23 - 31-08-2011 19:13

Wiek nie gra roli..
Co zrobisz , zapłacisz?

Ps. Bo nie tylko ty jestes w takiej sytuacji ;x


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - HTML - 31-08-2011 20:24

pisałem wyżej nie płacę


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - masterex2 - 31-08-2011 20:56

(31-08-2011 10:26)Admin napisał(a):  
(30-08-2011 22:51)masterex2 napisał(a):  HTML, chyba, że nie masz 18 latek to możesz to olać.. Big Grin

myślisz że to coś zmieni ? jeśli nie masz 18stu to rodzice zostaną obciążeni tym zarzutem.

mój błąd, sory Wink