Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Połączenie działów o lockerz - ANKIETA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Połączenie działów o lockerz - ANKIETA (/Temat-Polaczenie-dzialow-o-lockerz-ANKIETA-42293)

Strony: 1 2


Połączenie działów o lockerz - ANKIETA - LessiPL - 30-08-2011 07:50

Czesc, sugeruje by połączyć działy o lockerz, póki co nic się tam nie dzieje, mogły by być bardziej skompresowane.

Proszę o ocenę pomysłu zarówno przez użytkowników jak i ekipe forum.


RE: Połączenie działów o lockerz - ANKIETA - DDK - 30-08-2011 08:14

W sumie dobry pomysł.


RE: Połączenie działów o lockerz - ANKIETA - Ty27mek - 30-08-2011 08:20

Powiem tak jak było u mnie - pomysł z cotygodniowym mailingiem nie, bo na lcp to zrobili ...
Na LCP z tego co wiem połączyli też działy o lockerz, więc jestem na nie, bo po co robić to samo? Po za tym co zaszkodzi mieć taki dział ...


RE: Połączenie działów o lockerz - ANKIETA - wybitny - 30-08-2011 09:51

Ja sie zgadzam. Wczoraj mało co nie zrezygnowalem z rejestracji na forum, bo pomyślalem, że całe forum dedykowane jest lockerz


RE: Połączenie działów o lockerz - ANKIETA - Pati - 30-08-2011 10:02

A mi to obojętne.


RE: Połączenie działów o lockerz - ANKIETA - m4rcin93 - 30-08-2011 11:25

nie widzę takiej potrzeby..


RE: Połączenie działów o lockerz - ANKIETA - Admin - 30-08-2011 12:03

pozostawie ankiete do wieczora jeśli zdecydujecie sie na ukrycie lockerz (dział z nagrodami) to tak zrobimy.


RE: Połączenie działów o lockerz - ANKIETA - Scoobyx - 30-08-2011 12:19

Nie ma po co.


RE: Połączenie działów o lockerz - ANKIETA - Killer - 30-08-2011 12:36

a jest po co, poki lockerz nie powróci to i tak z niego nikt nie korzysta na tyle by zajmował 1/4 miejsca na stronie głównej Smile


RE: Połączenie działów o lockerz - ANKIETA - Lubelak - 30-08-2011 19:23

Fakt te działy i tak będą teraz praktycznie bezużyteczne