Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[sprzedam] pakiet skryptów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [sprzedam] pakiet skryptów (/Temat-sprzedam-pakiet-skryptow-42257)

Strony: 1 2


RE: [sprzedam] pakiet skryptów - zila - 23-01-2012 12:59

Otrzymałem zakupiony skrypt - tak to prawda, ale po paru miesiącach zakupiłem aktualizację, którą otrzymałem tylko w części.
Dostałem parę odpowiedzi od Ciebie i nasza korespondencja skończyła się gdy napisałeś, że dysk Ci padł, po paru dniach pisałem do Ciebie z maila jak i z Twojej strony i nie raczyłeś mi odpisać.
W końcu napisałem do PayPal, że zostałem oszukany, niestety, niestety PayPal interweniuje tylko przy towarach realnych..

Swoją drogą nie rozumiem Cię.
Ponoć jesteś informatykiem, piszesz skrypty, a nie potrafisz zrobić backupa Twojej strony i z nij przesłać mi aktualizację..


RE: [sprzedam] pakiet skryptów - fox229 - 23-01-2012 13:52

Właśnie to na backup musiałem czekać. Jak nie zauważyłeś (można to sprawdzić), że strona była hostowana na niemieckim serwerze.


RE: [sprzedam] pakiet skryptów - zila - 23-01-2012 14:28

no spoko, a dla czego się nie odzywałeś, tylko mnie olewałeś?
Gdy napisałem z innego maila podając się za kogoś innego to odpisałeś, a na moje maile nie odpisywałeś..


RE: [sprzedam] pakiet skryptów - zila - 28-01-2012 23:45

Czyżbyś znowu miał problemy z kompem, czy to u Ciebie normalne - olewanie ludzi?
Jeśli nie chcesz odpowiadać na powyższe pytanie - trudno.. Internauci sami Cię ocenią!

Odpowiedz mi zatem dla czego pieniądze wziąłeś, aktualizacji nie dałeś i pieniądze zatrzymałeś - wiesz, że jest to oszustwo?


RE: [sprzedam] pakiet skryptów - fox229 - 29-01-2012 11:59

Napisales przez zadaj pytanie sprzedajacemu dlatego odpisalem a sam w sprawie skryptu pisales na adres email,ktory zadko odczytuje. Piszesz o aktualizacji a to nie byla aktualizacja tylko rozbudowa skryptu i ja otrzymales wiec nie gadaj,ze nic nie dostales.


RE: [sprzedam] pakiet skryptów - zila - 29-01-2012 16:15

aktualizacja czy rozbudowa, to jedno i to samo.
Miałem dostać skrypt jaki był u Ciebie na stronie, a otrzymałem go w części, nie otrzymałem od Ciebie wszystkiego co ustalaliśmy.
Twój skrypt był rozbudowany, mój nie, czyli miałem dostać aktualizację Twojego rozbudowanego skryptu.

Co do e-maila to pisałem na tego z Allegro, chyba, że gdy wysyła sie do Ciebie zapytanie z "Zadaj pytanie Sprzedającemu" to odpisujesz z innego maila, zapomniałeś dodać, że również próbowałem się skontaktować z Tobą za pośrednictwem PayPal oraz Twojej strony... !
Wiec próbowałem na wszelkie sposoby się do Ciebie dostać - Ty jednak ...

a co do aktualizacji, to otrzymałem tylko część, a żeby pokazać, że mówię prawdę przesyłam w część naszej rozmowy:
Ustalenia co miało być:
[Obrazek: startolk.th.jpg]
Odpowiedź co zostało zrobione:
[Obrazek: start1x.th.jpg]
Nie wszystko zrobione, jednak mówisz że zrobisz...
[Obrazek: 91968654.th.jpg]

Jak się do tego odniesiesz?
Nie dostałem nawet w połowie tego za co zapłaciłem.


RE: [sprzedam] pakiet skryptów - fox229 - 29-01-2012 16:40

Wysłałem Ci pliki do podmiany, więc nie wiem czego oczekujesz jeszcze.


RE: [sprzedam] pakiet skryptów - zila - 29-01-2012 17:17

nie wiem o żadnych plikach.
Nic do mnie nie doszło, jeśli wysłałeś, to bardzo przepraszam, że Cię oskarżam.

dla pewności przed momentem sprawdzałem całą naszą korespondencję, niestety żadnej wiadomości z plikami do podmiany nie ma u mnie na poczcie.


[sprzedam] pakiet skryptów - Admin - 19-11-2012 08:44

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.


[sprzedam] pakiet skryptów - Admin - 19-11-2012 08:44

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.