Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage Polecaj Zarabiaj dołącz do najszybciej budowanej struktury - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fanpage Polecaj Zarabiaj dołącz do najszybciej budowanej struktury (/Temat-Fanpage-Polecaj-Zarabiaj-dolacz-do-najszybciej-budowanej-struktury-42218)



Fanpage Polecaj Zarabiaj dołącz do najszybciej budowanej struktury - cuweczka - 29-08-2011 00:30

Witam

Zapraszam wszystkich chętnych do zarabiania z polecenia tylko moja grupa reklamuje się nie tylko w internecie ale również mamy opracowane reklamy zewnętrzne. zobacz oto moja struktura która cały czas sie rozrasta przez co każdy partner z miesiąca na miesiąc więcej zarabia. Moja matryca 74 osoby wejdź i przeczytaj a poniżej kliknij w mojego fanpage i zapisz sie na liste.

do zobaczenia po drugiej stronie
ps. chyba że odrazu Fanpage Polecaj Zarabiaj - kliknij


RE: Fanpage Polecaj Zarabiaj dołącz do najszybciej budowanej struktury - frogii1990 - 29-08-2011 05:57

jaśniej proszę ? w jaki sposób to ma przynieść dochód bo ja nie bardzo rozumiem ?


RE: Fanpage Polecaj Zarabiaj dołącz do najszybciej budowanej struktury - cuweczka - 29-08-2011 12:22

witam

Jeżeli pracujesz w jakimś programie partnerskim to dobrze wiesz ze musisz szukać partnerów którzy dołączą do twojego programu, bo inaczej nie przetrwasz i nic nie zarobisz.
Pisze w jaki sposób ja znajduję partnerów którzy dołączają do mnie i razem współpracujemy opracowywując różna reklamy również zewnętrzne w formie ulotek i plakatów.
Ale tu akurat opisałem jak ludzie dołączają z Facebooka , naprawdę jest to potężne narzędzie.
Już tworzę następne 2 fanpage dla nowych kont i list w programie.

pozdrawiam
http://www.facebook.com/pages/Jacek-Sklarek-Fanpage-Polecaj-Zarabiaj/255226637827785?sk=app_208195102528120


RE: Fanpage Polecaj Zarabiaj dołącz do najszybciej budowanej struktury - Killer - 12-09-2011 21:43

każdy Twój post jest praktycznie o tym samym, bezsilnie kasowałem duble teraz skasuje wszystko co było związane z tym programem.
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.