Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]błąd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]błąd (/Temat-Rozwiazane-blad-4217)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]błąd - Pavelel - 31-03-2010 14:10

oglądam filmik a gdy sie skończy to mnie wylogowuje. Co to może być??


RE: błąd - Kilol - 31-03-2010 14:11

Spróbuj wyczyścić ciastka.


RE: błąd - rj7rad - 31-03-2010 14:11

A wcześniej Ci chodziły normalnie? Czy pierwszy raz próbujesz oglądać..?


RE: błąd - Pavelel - 31-03-2010 15:10

tak. wcześniej chodziły normalnie


RE: błąd - Sony_st - 31-03-2010 15:43

chyba się coś dzieje z lockerz dzisiaj, bo ja jak chciałem wcisnąc "Cha-Ching" wylogowało mnie całkiem z lockerz, ale z filmikami dzisiaj nie miałem problemu


RE: błąd - larw - 31-03-2010 15:47

Mi lockerz.com nie chodzi wogole, nie włącza się, natomiast jak zastosuje proxy mojego providera internetowego (dają proxy, żeby ludzie używali, bo ponoć net szybciej chodzi) to lockerz.com się włącza, ale jak się zalogouje, to po sekundzie mnie wywala znowu do strony zalogowania. Jedyne co mi się udało zrobić to kliknąć w punkty za dzisiaj. Bez proxy strona lockerz nie chodzi od wczroaj, przestała dwie minuty przed restockiem, przez co nie mogłem nic zamówić...
Co to może być? Może ban na ip? Ale wtedy nie byłoby tego wyrzucania z lockerza przez proxy... Z drugiej strony za co ten ban? Koszulkę przysłali, nagroda ze stycznia też była, więc z kontem wszystko ok, nie mają zastrzeżeń. Jak udało mi się na tę sekundę wejść to punkty dalej są 1008... Czyli nie usunęli ich. Jakieś rady, sugestie, pomysły?


RE: błąd - Troublemaker83 - 31-03-2010 15:53

Larw prawdopodobnie trzeba przeczekać Smile Mnie rano co chwile wywalało na hallwayu pokazywało mi 4 punkty mniej na filmikach 4 więcej Smile Potem chwile chodziło jak trzeba a teraz znowu wywala... Wyczyść ciasteczka i try again Wink


RE: błąd - larw - 31-03-2010 16:54

Czyściłem ciasteczka i ciągle jest to samo... ale już mniejsza z tym, z restocku mnie wywalili, to teraz już mniej mnie to interesuje, raz dziennie to i przez jakas bramke się zaloguje... Może będzie lepiej... Ale czemu strona nie wchoidz przez moje IP? Tego już nie wiem... Za co mogłem dostać bana... I to jeswzcze 2 minuty przed restockiem...


RE: błąd - SilverNight - 31-03-2010 23:19

Zauważyłem,że Lockerz prawdopodobnie bawi sie ze strona chyba będą zmiany na stronie ... ale jest to moja taka uwaga wiec nic pewnego ! tez dzis co chwile logowałem i jak sie logowałem wywalało Mnie... a teraz sie zalogowałem i mam jakies inne konto kamil 686 ptz i 21 zaproszony zlistera mam Big Grin chociaz ze na prawdziwym koncie mam 400 pzt i 1 zaproszonego a w dodatku obojetnie jaka załacze zakładke to sie te konta przemieniaja raz moje jest konto a raz jakiegos Kamila i tak w kółko ale teraz przynajmiej mi nie wylogowuje sie automatycznie co chwileBig Grin co tu duzo pisac napewno beda jakies zmiany i to nawet moga byc duze z tego względu, ze cały dzien wczoraj lockerz szfankował.... a i jak za zalogowanie chcecie pzt to nie radze bo nie wejda u mnie jest taki bład,że gdy potwierdze zalogowanie i przejde na inna zakładke pokazuje mi sie zebym potwierdził logowanie znowu i tak w kółko....Pzdro! czekam na wasze wykryte błedy Big Grin

Edit. Dalej Mnie po zalogowaniu automatycznie wylogowuje....


RE: błąd - szulakaluble - 01-04-2010 00:11

A ja dziś cały dzień logowałem się i oglądałem filmy bez problemu.... Nie wiem od czego to zależne ze niektórym lockerz szwankuje... dodam ze mam opere 10