Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
15 zł na PP - jednorazowo, pomocy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 15 zł na PP - jednorazowo, pomocy. (/Temat-15-zl-na-PP-jednorazowo-pomocy-42167)



15 zł na PP - jednorazowo, pomocy. - Adamus - 28-08-2011 07:44

Cześć!
Chciałbym zarobić w jak najkrótszy czas piętnaście złotych na paypal, bez wkładu własnego - jednorazowo - jest coś takiego możliwe, czy nie?


RE: 15 zł na PP - jednorazowo, pomocy. - Killer - 28-08-2011 09:13

Widzę że jesteś nowym użytkownikiem, zarabiałeś już kiedykolwiek na czymś przez internet?
Jeśli tak to napisz na czym i ile zarobiłeś, będzie łatwiej określić gdzie Cie wysłać.

co oznacza w jak najkrótszym? W ile chcesz to zarobić? dzień? tydzień? miesiąc?
praktycznie każdy program partnerski czy też serwisy z uploadem wypłacają raz w miesiącu, no chyba że wypłacasz instant (natychmiastowa wypłata) ale trochę wtedy tracisz.


Masz swoje strony internetowe? (nie pytam o adresy)

Jak się na niczym nie znasz to zawsze w refbackach troche grosza możesz nazbierać Smile
A jak chcesz zarabiać systematycznie i dużo to na pewno nie osiągniesz tego szybko, gdyż wymaga to czasu i poświęcenia się sprawie.


RE: 15 zł na PP - jednorazowo, pomocy. - Driver - 28-08-2011 09:49

Najlepiej będzie jak będziesz robił remote i wrzucał na fora swoje linki - napisz do mnie PM to pogadamy Wink


RE: 15 zł na PP - jednorazowo, pomocy. - Adamus - 29-08-2011 10:16

Zarobiłem około 6 złotych na dziale na tym forum rejestracja/kliki za pieniądze - to tyle.
Jak najkrótszym? Jak najszybciej, myślałem nad kilkoma dniami, ale chyba jest to nie możliwe.