Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] 2gry znajdujące się na kurierUS (x-box i PS3) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] 2gry znajdujące się na kurierUS (x-box i PS3) (/Temat-Sprzedam-2gry-znajdujace-sie-na-kurierUS-x-box-i-PS3-42131)



[Sprzedam] 2gry znajdujące się na kurierUS (x-box i PS3) - n3cr0bp - 27-08-2011 12:37

1. Konto kurierUS, na którym w magazynie znajdują się 2 gry na PS3 i Xbox'a. (na 99% te konsole)
2. Konto kurierUS. Sprzedaje z powodu, że już na lockerz nic nie wygram wysyłając do tej firmy. A również nie posiadam konsoli i nie mam czasu i chęci na późniejszą odsprzedaż gier. Gry pochodzą z lockerz i nie mają blokad regionalnych. Jedną z gier jest "Lord of Shadow". Z tego co wtedy patrzyłem (marzec) 1 gra +120zł 2 gra + 160zł.
3. Zdjęcia/Screeny. Na życzenie dam ss maila w którym informują mnie że przyszła przesyłka.
4. Kontakt. GG- 8383840
5. Sposób pozyskania pieniędzy: PayPal, mBank
6. Cena: Do ustalenia


Dodaje również aukcje zaczynającą się od CW - 10zł. I minimalne podbicie to 2.5zł.

(jeżeli cena mnie nie usatysfakcjonuje nie sprzedam)


RE: [Sprzedam] 2gry znajdujące się na kurierUS (x-box i PS3) - n3cr0bp - 30-08-2011 11:48

2-gą z gier jest:
[Obrazek: stxg.jpg]

Na 50% ponieważ nie wiem czy za nią dostałem refunda czy poszła do kurierUS.