Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Strona Padła ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Strona Padła ? (/Temat-FireCash-org-Strona-Padla-42125)

Strony: 1 2 3 4


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - olaaaxpp - 28-08-2011 11:53

A ja pozdrawiam wszystkich przedszkolaków którzy potrafią tylko kozaczyć w necie, a tak naprawdę są.... nie będę się zniżać do Twojego poziomu. Smile

Prosiłabym o zakończenie tego offtopu, mam nadzieję że osoby z moderacji zajmą się użytkownikami którzy wypowiadają się nie na temat.

Tak jak pisałam, jak będziemy coś więcej wiedzieć to poinformujemy o tym użytkowników, do tego czasu proszę się wstrzymać z 'ocenianiem' strony.


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - ptasior - 28-08-2011 11:59

Człowiek który się tnie nie jest normalny.Więc kto tu się zniża ja czy ty?


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - Killer - 28-08-2011 12:08

(28-08-2011 11:47)ptasior napisał(a):  Emo nie zrozumie normalnego Polaka to normalne. Wybacz lecz nie zmierzam się z żyletami kłócić.
Nie pozdrawiam całego Teamu 'profesionalnego' Hostingu FireCash!.
Ale pozdrawiam wszystkich userów.

Wykorzystaj bana do końca wakacji czy też
wykorzystaj wakacje do końca bana ;s


@temat
Przecież jeśli maszyna nie odpowiada wystarczy reset, wyłącznie plików strony i żaden ddos nic nie zrobi, może się na tym nie znasz ale to o czym wspomniałaś to zerowy problem.
Wtedy bez problemu wszystko skopiujecie i będziecie wstanie przenieść każdy plik łącznie z bazą.