Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org - Strona Padła ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org - Strona Padła ? (/Temat-FireCash-org-Strona-Padla-42125)

Strony: 1 2 3 4


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - krystian23 - 28-08-2011 09:58

(28-08-2011 09:44)mrxardas napisał(a):  jak do 30. strona nie zacznie działać pomyślę że to scam...
Xpokerface lol to nie ich wina ze strona nie dziala wiec sam jestes scam


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - olaaaxpp - 28-08-2011 11:20

Staramy się przywrócić działanie strony jak najszybciej jest to możliwe, niestety staliśmy się ofiarą ataku DDoS, przed którym tak łatwo nie da się obronić, szczerze mówiąc nawet skuteczna obrona jest niemożliwa.

Wszystkie straty użytkowników będą zrekompensowane większymi zarobkami przez określony czas zależny od czasu niedziałania strony. Jeżeli będziemy coś więcej wiedzieć to ktoś z nas się wypowie na ten temat.

Póki co przepraszamy za wszelkie niedogodności.


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - ptasior - 28-08-2011 11:26

Cieszę się z tegoSmile Bo co słabe to nie obroni się!


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - Ty27mek - 28-08-2011 11:32

Ja piernicze, na FireCash.org, za co 4

Jak obstawiacie, kto mógł to zrobić? Jerk2

Dla osoby, która Dosuje, (mam nadzieje, że nie Domi Jerk) jaja aż po szyje wyrwać Rolleyes


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - Killer - 28-08-2011 11:33

Olu, nie chce się wymądrzać gdyż nie znam dokładnie Waszej sytuacji jednak może wygodniej i szybciej było by zainwestować w nowy serwer, gdyż problem z ddosem jest albo do rozwiązania w 15 min albo w ogóle...
(28-08-2011 09:44)mrxardas napisał(a):  jak do 30. strona nie zacznie działać pomyślę że to scam...


"Pokaż mi swoją reputacje a powiem Ci jaki masz poziom IQ
Reputacja: -13 "


Mam wrażenie że używasz słów których nie znasz znaczenia...


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - olaaaxpp - 28-08-2011 11:39

@ptasior

Nie chcę nic mówić, ale to Twoje kochane sharecash ( na którym zarabiasz jakże ogromny majątek ) było ofiarą kilku ataków DDoS i strona nie działała parę dni.
Więc zamilcz na wieki i nie wypowiadaj się więcej na ten temat.

W naszym przypadku jest to pierwszy raz i nie chodzi tutaj o to, że serwer słaby, owszem może nie jest najdroższy z możliwych, ale był wystarczający z początku i dobrze się sprawował, dodatkowo nie posiada limitu transferu którego wczoraj zostało sporo zużytego.

@Killer

Co nam teraz po zainwestowaniu w serwery skoro nie mamy dostępu do żadnych plików strony? Jak tylko strona ruszy wtedy przenosimy stronę na dodatkowe serwery i będziemy pracować nad różnego rodzaju zabezpieczeniami przed atakami DoS/DDoS.

Przy okazji chciałabym poinformować, że projekty które przyszykowaliśmy na sierpień i miały być wprowadzone pod koniec sierpnia zostaną przesunięte na początek/połowę września, z wiadomej przyczyny.


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - ptasior - 28-08-2011 11:42

HaHaHa pewno macie hosting który nie ogarnia i firewalla i innych zabezpieczeń nie wgrał.Pewno wasz hosting gdzie macie www. na dedykach nie mają nawet anty vira


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - Ty27mek - 28-08-2011 11:45

(28-08-2011 11:42)ptasior napisał(a):  HaHaHa pewno macie hosting który nie ogarnia i firewalla i innych zabezpieczeń nie wgrał.Pewno wasz hosting gdzie macie www. na dedykach nie mają anty viraa


Ptasior. Powtórzę to co Olka. Jak nie wiesz to nie komentuj.

Nie można oceniać i mówić czegoś, skoro się nie wie jak i co konkretnie jest.


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - olaaaxpp - 28-08-2011 11:46

Przepraszam, możesz tutaj wrócić jak się nauczysz języka polskiego?
Bo przeczytałam 3x to co napisałeś i Twojego bełkotu nie da się zrozumieć.


RE: FireCash.org - Strona Padła ? - ptasior - 28-08-2011 11:47

Emo nie zrozumie normalnego Polaka to normalne. Wybacz lecz nie zmierzam się z żyletami kłócić.
Nie pozdrawiam całego Teamu 'profesionalnego' Hostingu FireCash!.
Ale pozdrawiam wszystkich userów.