Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Afiilo.pl - Niezły Program Afiliacyjny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Afiilo.pl - Niezły Program Afiliacyjny (/Temat-Afiilo-pl-Niezly-Program-Afiliacyjny-42115)



Afiilo.pl - Niezły Program Afiliacyjny - georgeflikon - 26-08-2011 22:05

Polecam program afiliacyjny

Modele rozliczeń

CPC
CPS
CPL

Dużo zatwierdzanych leadów wysokie stawki za kliknięcia jeśli posiadasz swoją stronę

również 10zł za poleconego uzytkownika

https://opentrack.afilo.pl/rejestracja/profil


Zapraszam do rejestracji


RE: Niezły Program Afiliacyjny - Killer - 28-08-2011 09:03

Owszem afilo jest dobrze znanym programem partnerskim działający na takich samych zasadach jak netsales, wypłaty sa troche niewygodne gdyż trzeba do nich wysyłać pisma.
Nie ma tak wygodnie jak np w adtaily czy cpmprofit gdzie wystarczy sam paypal Smile

Afilo jest głównie skierowane do wydawców którzy mają fora tematyczne np. o telefonach komórkowych, wtedy wrzucamy wszelkie reklamy o sieciach czy to play czy to orange, plus, era. Dla osób które prowadzą fora ogólnotematyczne ten system reklam się nie sprawdza konwersja jest bardzo niska, poleciłbym wiele innych polskich alternatyw.


RE: Niezły Program Afiliacyjny - georgeflikon - 28-08-2011 18:08

ja np nie miałem żadnego problemu z wypłatą tylko długo trzeba czekać na zatwierdzenie leadów

Jeśli chodzi o Netsales to uczciwie leady naliczone zostały usunięte przez wydawców niby niepoprawnie wypełnione formularze

Polecam afilo ponieważ jak dotąd jeśli chodzi o sieć afiliacyjną nie miałem z nimi nigdy problemów


RE: Niezły Program Afiliacyjny - someone1989 - 05-09-2011 14:56

Również polecam afilo . Korzystałem z netsales ale ledy czy sprzedaże czesto były zawieszane na długi okres albo usówane , zerowy kontakt z nimi w tej sprawie, a na tel się tłumacza że nie oni kasują tylko reklamodawcy . W afilo nigdy nie miałem żad0nego problemu na kilka tysięcy zarobku może raptem kilkadziesiat zl bylo odrzucone . Platności na czas , rachunek każdy kolejny po 1 ( ten z dokumentami ) można słać jako skan na adres e-mail , kontak przez e-mail czy tel bezproblemowy , przy większym ruchu dla danego programu możliwa negocjacja stawek . Według mnie afilo jest jednym z najlepszych Polskich pp