Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Voucher do restauracji KFC – dla każdego uczestnika konkursu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Voucher do restauracji KFC – dla każdego uczestnika konkursu! (/Temat-Voucher-do-restauracji-KFC-%E2%80%93-dla-kazdego-uczestnika-konkursu-42078)



Voucher do restauracji KFC – dla każdego uczestnika konkursu! - DDK - 26-08-2011 12:19

Voucher do restauracji KFC – dla każdego uczestnika konkursu!

[Obrazek: kfc-300x284.jpg]

Konkurs internetowy „Grilowany Brazer”: Aby wziąć udział w konkursie i wygrać voucher do restauracji KFC wystarczy wykonać zadanie konkursowe.

W konkursie do wygrania:
- vouchery do restauracji KFC

Zadanie konkursowe polega na zostaniu fanem profilu KFC Polska na Facebooku, uruchomieniu aplikacji* i zostaniu uczestnikiem gry która polega na właściwej obsłudze grilla i odpowiednim upieczeniu kanapki Brazer. W Konkursie przyznana zostanie nagroda gwarantowana dla wszystkich Uczestników Konkursu, którzy wykonali poprawnie Zadanie Konkursowe.

*Do aplikacji wymagany jest mikrofon.

Link do FaceBook'a KFC Polska: KLIK

Konkurs „Grilowany Brazer” trwa do 05.09.2011 r



RE: Voucher do restauracji KFC – dla każdego uczestnika konkursu! - michal2612 - 26-08-2011 12:25

Jak zwykle fajna promocja a u mnie w mieście nie ma kfc Sad


RE: Voucher do restauracji KFC – dla każdego uczestnika konkursu! - n1dor - 26-08-2011 14:34

Dzieki za info, wlasnie jade to zjesc ;>

jak ktos nie ma facebooczka, oraz chce tego vouchera to prosze bardzo :
http://www.speedyshare.com/files/30044951/KFC-Brazer-Voucher.pdf

Kupujesz jedna kanapke, druga dostajesz gratis, dziala to na takiej zasadzie, ale zabawa w dmuchanie grilla jest rownie fajna, tylko trzeba miec sprawne mikro :>


RE: Voucher do restauracji KFC – dla każdego uczestnika konkursu! - paskur - 26-08-2011 14:54

ja to dostałem taki kupon jak kupowałem bsmarta Big Grin


RE: Voucher do restauracji KFC – dla każdego uczestnika konkursu! - Driver - 26-08-2011 15:16

oo fajnie Big Grin trzeba spróbować Wink


RE: Voucher do restauracji KFC – dla każdego uczestnika konkursu! - Dominator - 27-08-2011 02:05

Kurfa, dmucham 10 minut a nie zauważyłem że napisali że wygrałem ...


RE: Voucher do restauracji KFC – dla każdego uczestnika konkursu! - VENDETA - 27-08-2011 08:49

Wygrane Dzięki :]